PEDALADA OBERTA Prehistòrica 2017

19-11-2017

  Inscripcions disponibles: 0

Relació de inscrits

DORSAL PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM POBLACIÓ CLUB
1131 Risque Merino Victor El Prat De Llobregat
1483 Risueño Rabaneda Javier L, Hospitalet De Llobregat Perturbikes
1070 Robles García Agustín Barcelona
1071 Robles Garcia Juan Carlos Santa Coloma De Gramanet Action-Montcada
1446 Roca De La Rosa Ramon Riells Y Viabrera
1069 Roca Fernández Francesc Badalona
1976 Rocamora Pujol Ricard Barcelona
1758 Roda Carmona Toni Viladecans
1320 Rodas Lopez Marc St. Vicenç De Castellet
1006 Ródenas Calvo Susana La Roca Del Valles
1624 Rodríguez . Daniel Granollers
1996 Rodriguez Aguila Jonathan Bigues I Riells MATARO70's BTT
1012 Rodriguez Aljarilla Crsitian La Roca Del Valles
1013 Rodríguez Aljarilla Javier Mataró
1371 Rodríguez Anfrons Romà Granollers
1230 Rodriguez Ayala Rafael Barbera Del Valles SPARTAN@S
1286 Rodriguez Cañadas Jesus Barcelona
1032 Rodriguez Casals César Hospitalet Dr Llobregat
1946 Rodríguez Cordero Laura Badalona Terrassa Corvi
1308 Rodriguez Figueras Alberto Llinars Del Valles NO
1748 Rodriguez Galo Jordi Barcelona Carsbrons
1431 Rodríguez Gibert Elena Begues CCB
1973 Rodríguez Granados Raúl Santa Coloma De Gramenet
1044 Rodríguez Martínez Diego Santa Agnès De Malanyanes
1333 Rodriguez Melero Juan Ramon Ripollet
1311 Rodríguez Molina Gerardo Hospitalet Ninguno
1339 Rodriguez Molina Manuel Angel Mataro doctore bike racing team
1033 Rodriguez Nogueras Jose Manuel L'hospitalet De Llobregat Mtb Night
1712 Rodriguez Pijuan Ruben Sant Vicenç Dels Horts Power Bikers
1688 Rodriguez Rodriguez Rodríguez Raúl Granollers
1224 Rodriguez Ruiz Jordi Sant Boi De Llobregat
2006 Rodriguez Segura Rubén Caldes De Montbui CN CALDES
1415 Rodriguez Serra Xavier Ripollet
1463 Rodriguez Velez Carlos Eduardo Rubi Fat Bike
1127 Rojas Moron Victor Vilassar De Mar
1322 Roldan Moya Francisco Sabadell Team Roldán
1673 Rollan Font Alex Barcelona
1266 Romero Anaya Francisco Javier Martorell
1838 Romero Garcia Jose Luis Sant Adriá De Besos 1238 Badabici Sport club
1668 Romero Villada Alex Sabadell
1806 Rosales Anguita David Sant Celoni Ganja team
1716 Rosell Sanchez Dario Santa Coloma De Gramanet Bombers Agrup. Cult. y depor
1471 Roso Bentancor Walter Sabadell
1472 Roso Páez Mauricio Sabadell
1206 Rovira Muñoz Carlos Esteban Piera Club Ciclista Piera
1011 Rovira Parera Josep Santa Agnes De Malenyanes
1905 Royo Hernando Cesar Barcelona
1200 Royo Ledesma Juan Jose Vilanova Del Valles Panzetas
1830 Rubio Rubio Maxi Lliça D´amunt C.C.AMUNT
1704 Ruiz Carrillo Javier Vilaseca
1594 Ruiz Estévez Alberto Barcelona BICICLINIC
1527 Ruiz Fenoy Miquel Terrassa TEAM PRO BIKEROS
1766 Ruiz Jimenez Jonatan Rubi
1128 Ruiz Lara Juan Jose Ripollet Avernos Nike tema
1955 Ruiz Ligero Rafa Martorell BTT Los Maquinas
1827 Ruiz Lopez Javier Ruiz Barcelona RAPIDELS15
1984 Ruiz Mollar Marc Lliçà De Vall
1343 Ruiz Morilla Cesar Hospitalet
1364 Ruiz Morilla Raúl Barcelona MTB Cubelles
1939 Ruiz Peña Nicolás Terrassa Terrassa
1531 Ruiz Peñalver Paco Badalona Barrigas team
1569 Ruiz Pino Angel Terrassa Artibike
1921 Ruiz Rodriguez Victor Badalona Badabici Sport
1751 Ruiz Rosas Leonardo Mollet Del Valles
1228 Ruiz Sanchez Eduardo Sta. Coloma De Gramenet C.C, Colomenc
1046 Rustarazo Vázquez Mauro Valencia
1194 Ruz Ramos Rafael Barcelona
1869 Saavedra Floro Fernando Santa Coloma De Gramanet
1519 Saavedra Sarmiento Luis Martin Terrassa TERRABICI
2002 Sabaté Quintana Joan Martorelles Inverse
1172 Sabina Parrrado Gustavo Sant Feliu De Llobregat
1157 Saborit Ortiz Jesus Terrassa
1760 Saez Muntane Angel Vallirana Bttnosubomas
1625 Sala . Edgard Granollers
1340 Salas Castillo Montserrat Gava
1314 Salmeron Farres Jordi Molins De Rei Power Bikers
1481 Salo Lorente Jordi Sant Feliu De Llobregat Perturbike
1416 Salvado Peyre Joan Barcelona BPM BIKERS
1707 Salvans Clusellas Carles Tona Centre excursionista cente..
1611 Samaura Aparicio Daniel Hospitalet De Llobregat SRS TEAM
1216 Samaura Aparicio Pablo Sant Cugat Del Valles
1134 Sánchez Aguilar Antonio Rubi
1111 Sanchez Bellido Alejandro Cubelles
1353 Sánchez Caballero Eduardo Sant Cugat Del Vallés BTT NOCTURNAS CASTELLBISBAL
1001 Sanchez Camacho Francisco Parets Del Valles
1747 Sanchez Estrada Marta Cardedeu Vetes
1834 Sanchez Galindo Ivan Lliça De Vall
1105 Sanchez Garcia Javier Terrassa Bikemachotes
1589 Sánchez Hugas Oscar Rubi
1652 Sanchez Lopez Alvaro Barcelona BIKERS SELECTOS
1832 Sánchez Meroño Jaume Albert Santa Coloma De Cervello
1874 Sánchez Mora Josep Lluís Barcelona
1053 Sanchez Moreno Moises Begur
1767 Sanchez Navas Didac Calella
1884 Sanchez Oliva Andreu Mataro SANT ANDREU DE LLAVANERAS
1651 Sanchez Perez Jorge Barcelona BIKERS SELECTOS
1132 Sanchez Ramos Juan Antonio Terrassa
1644 Sanchez Requejo Francisco Javier Sta Coloma De Gramanet
1928 Sánchez Rueda Marc Rubi Escola de ciclisme valles
1484 Sanchez Ruiz Jose Maria Sils club Vidreres

©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles