PEDALADA OBERTA Prehistòrica 2017

19-11-2017

  Inscripcions disponibles: 0

Relació de inscrits

DORSAL PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM POBLACIÓ CLUB
1863 Font Puig Marc Badalona Barrigas Team
1378 Font Soler Alex Castelldefels Amb il-lusió!!
1503 Foz Crespi Oriol Granollers AEG
1941 Francès Arenas Xavier Barcelona
1700 Francisco Martin Juan Maçanet De La Selva Club Ciclista Maçanet
1557 Fusalba Lama Angel Palafolls
1780 Gago Perez José Antonio Parets Del Valles Bricobiker
1776 Galan Alvarez Raul Barcelona
1207 Galan Blanco Raúl El Prat De Llobregat Baix Bikers Team
1362 Gallardo Alcaraz Miguel Sabadell
2005 Gallardo Garrote Xavier Sabadell no
1246 Gallardo Martinez Manuel Badalona
1392 Gallego Briñon Victor Bigues I Riells
1004 Gallego De Arcy Antoni Granollers
1077 Gallisa Borrego Jorge Barcelona
1677 Galvez Benito Benjamin Manresa
1547 Galvez Lopez Victor Cornella De Llobregat
1037 Galvez Mora Francisco Hospitalet De Llobregat
1241 Gancedo Carruesco Xavier Pineda De Mar CCPINEDA DE MAR
1526 Garaña Sevilla Alex Centelles
1931 Garcia Alberto Jose Luis Sant Fost
1140 García Aleja Ruben Barcelona
1990 Garcia Antúnez José Vicente Terrassa
1880 Garcia Capel Jose Manuel Montornes Del Valles SOBREBICI.ES MONTMELÓ CLU..
1374 Garcia Cordoba Josep Sant Quirze Del Valles Salimos 2
1439 Garcia Cueto Borja Esparreguera Culets Vermells
1443 García Delgado Antonio Sta. Coloma De Gramanet Máquinas
1823 Garcia Diaz Alberto Santa Coloma De Gramanet
1468 Garcia Esparcia Felipe Rubi Barrigas team
1184 Garcia Fernandez Miquel Angel Castellar Del Valles CLUB CASTELLAR BIKE TOLRA
1583 García García Andres Badalona Barrigas Team
1394 García Garrido Rafael Mollet Del Vallés
1764 Garcia Gomez David Barcelona BPM BIKERS
1828 García Gómez Gerard Badalona
1788 Garcia Gonzalez Amador Mollet Del Valles
1542 Garcia Gonzalez Sergio Molins De Rei Lomo's Team
1789 Garcia Hernandez Alejandro Mollet Del Valles
1250 Garcia Jimenez Francisco Sant Pere De Riudebitlles
1262 García Lorente Jose Mª Martorelles
1102 Garcia Manzano David Santa Eulalia De Ronçana
1978 Garcia Mendoza Armando La Roca Del Valles
1532 Garcia Nuñez German Barcelona
1441 García Ortega Julio Sta. Coloma De Gramanet Máquinas
1376 Garcia Peiron David L'hospitalet De Llobregat
1892 Garcia Portero Sebastian Terrassa bicikras
1755 Garcia Rodriguez Antonia Viladecans Probikeras
1872 Garcia Rueda Alberto Les Franqueses Del Vallés Independent
1397 Garcia Ruiz Fernando Sant Feliu De Llobregat No
1843 Garcia Sabin Xavier Terrassa
1272 Garcia Sanchez Fran Badalona Cycling Gallinitas
1316 Garcia Sanchez Ivan Mollet Del Valles
1310 Garcia Sanchez Raul Parets Del Valles Penya btt Dale fuerteeee
1889 Garcia Sevillano Jose Manuel Barcelona no
1615 Garcia Solano Joaquin Alcover Pro Team
1881 Garcia Tabero Adrian Montornes Del Valles amunt cc-tbikes-massi
1679 Garcia Torrado José Antonio Cerdanyola Del Valles
1215 Gargantiel Alcaide Sergio Vilanova Del Valles
1908 Garvi Ferrer David Santa Perpetua De Mogoda
1257 Gasull Pedrero David Martorelles
1791 Gautier Sorroche Daniel Fontpineda NINGUNO
1980 Geibel - Frank Sant Cugat Del Valles Unio Ciclista Sant Cugat
2008 Gendra Carrasco Juan Jose La Roca Del Valles
1850 Gil Casas Roberto Barcelona
1517 Gil Fabra Daniel Castelldefels BEL SABINA
1794 Giménez Moya Joaquín Vilanova Del Valles
1289 Giménez Bel Albert Rubi
1407 Gimenez Castellon Marcos Badalona
1724 Gimeno Buatell David Rubí Los Pros
1147 Gine Verdugo Javier Cornella De Llobregat BAIX BIKERS TEAM
1154 Girbau Terricabras Jordi La Roca Del Vallès
1090 Goez Buitrago Jose Hospitalet De Llobregat Club ciclista sant joan despi
1068 Gómez Cárdenas Francisco Badalona Spartanos BDN
1851 Gomez Costarrosa Enrique Santa Coloma De Gramanet
1504 Gomez Delgado Jose Luis Sant Andreu De La Barca FANEGAS
1680 Gomez Delgado Miguel Badalona -
1434 Gómez Escartín Daniel Barcelona
1428 Gómez Gómez Lluis Palau-Solita I Plegamans No
1544 Gómez Gutiérrez Carles Parets Del Vallès
1949 Gomez Orta Sergio Santa Coloma De Gramanet
1616 Gómez Parra David Sabadell
1804 Gómez Soler Albert Vilassar De Mar
2009 Gómez Valera Aitor La Roca Del Vallés
1162 Gómez De Aranda Ruiz Daniel Esparreguera Porron Team
1232 Gonzalez Agüera David Barcelona
1513 Gonzalez Agulló Daniel San Andres De La Barca Cycling Gallinitas
1026 Gonzalez Arjona Oscar Caldes De Montbui 136 Calderi esport ciclista
2007 Gonzalez Camara Carlos Montornes Del Valles
1141 Gonzalez Granizo Manolo Martorell
1125 Gonzalez Lopez Ruben Sant Climent Del Llobregat Belsabina
1599 Gonzalez Martin Xavi Hospitalet De Llobregat
1107 Gonzalez Martinez Jose Cornellà De Llobregat
1935 González Martínez Raúl Viladecans Bicingueros
1573 Gonzalez Moyano Ruben Terrassa
1901 Gonzalez Peñalver Cristian Badia Del Vallés
1902 Gonzalez Peñalver David Badia Del Vallés
1108 Gonzalez Rubiales Jose Carlos Hospitalet
2020 Gonzalez Sánchez David La Roca Del Vallès
1650 González Solaz Alberto Rubi Barrigas team
1629 González Solaz Manel Badalona Barrigas Team
1036 González Vila Ignacio Hospitalet De Llobregat

©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles