PEDALADA OBERTA Prehistòrica 2017

19-11-2017

  Inscripcions disponibles: 0

Relació de inscrits

   < Previ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Següent >

DORSAL PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM POBLACIÓ CLUB
1848 Abarca Blanco Cristian Terrassa Rapitels15
1187 Abril Galve Francisco Teruel Club ciclista turolense
1095 Adamuz Rojas Jose Antonio Santa Coloma De Gramenet Nonstop
1073 Adell Salvador Jaume Vilanova Del Vallès
2013 Adria Arderiu Carles Tiana BTT Saltamarges Tiana
1372 Agud Tornay Ivan L´hospitalet Del Llobregat
1350 Agudo Torres Oriol Granollers -
1762 Aguilar Saorin Santi La Llagosta
1588 Aguirre Amaro Jordi Terrassa CICLOS TRUJILLO
1698 Aguirre Amaro Pedro Terrassa FHANTHOM
1222 Alba Muñoz Jorge Castellbisbal btt nocturnas
1592 Alcoria Franco Sergi Palafolls
1034 Aldabó Pallás Fulgencio La Roca Del Valles Bike Altorrico (HU)
1110 Alegre Toran Javier Martorelles
1943 Alias Torres Tony Sabadell BTTeros de la Serra
1197 Almodovar Moreno Ignacio Hospitalet De Llobregat Bikestocks
1118 Alonso Garcia Jose Luis Masquefa
1058 Alvarez Hernandez Oscar Granollers
1369 Alvarez Rebollo Emilio Viladecavalls
1953 Alvarez Rodriguez Txema Viladecans Los Bicingueros
1028 Alvarez Romero Juan La Roca Del Valles Lliure
1793 Álvaro Luengo Javier Cerdanyola
1537 Amor Cuadro Carles Les Franqueses Del Valles DINA-RENT
1240 Amores Sanchez Francisco Jose Piera Club Ciclista Piera
1258 Andres Escribano Julio Alella Bici Phantoms
1963 Andrés Hernández José Antonio Montgat
2010 Andreu Correa Dani La Roca Del Valles
1968 Andreu Miguel Marc Badalona SAT
1151 Anguita Ortiz Jonatan Rubi Cycling Gallinitas
1725 Aranda Arjona Josep La Roca Del Valles Bicidecora
1290 Aranda Arroyo Raúl Rubi
1170 Aranda Relaño Miguel Barcelona
1253 Arcos Martin Jose Antonio Piera btt masquefa piera
1124 Arenas Iglesias Daniel Parets Del Valles Bricobikers
1633 Argueta Gonzalez Miguel El Prat De Llobregat
1306 Ariza Cortés David Canoves I Samalus La Torreta Bike C.C
1970 Ariza Rio Jose Angel Mollet Del Valles SAT
1581 Armenteros Martinez Carlos Montcada I Reixac
1715 Arnaiz Carrasquilla Feli Castellbisbal
1455 Arrabal Ramos Francisco Jose Sant Joan Despi
1723 Arrandez Sanchez Ernesto El Prat De Llobregat
1098 Arrieta Segura José Rubí BikeMachotes
1008 Arroyo Arroyo Diego Alejandro Premia De Mar
1635 Arroyo Borraz Alberto Vallromanes
1144 Arroyo Manzano Jaime Sant Cugat Del Vallès GILIBIKERS
1076 Arteaga Montejo David L'ametlla Del Valles
1783 Artero Alvarez Jose Antonio Viladecans No
1082 Atalaya Llagas Xavier L'ametlla Del Valles Bikeromanes
1920 Ausió Rodríguez Abel Barcelona
1849 Autó Rodriguez Xavier Barcelona nomirisperonpasis
1866 Avila Ruiz Francisco Viladecans Bikehome
1695 Aznar Parra Miguel Viladecans REBANAS TEAM
1891 Balboa Garcia Eduard Terrassa Cn Terrassa Cicles Morenito
1956 Balibrea Sarasqueta Juan Martorell LOS ESPARTANOS
1148 Ballestà Puertollano Guillem Lliçà De Vall
1986 Baltasar Ras Albert Sant Cugat Del Vallès USC Sant Cugat
1836 Barbancho Rivero Pedro Barcelona
1135 Barceló Vizcaino Santiago Montornes Del Valles Penya Panzeta Clarita
1558 Barnes Escribano Yolanda Palafolls
1022 Barrado Roman Jorge La Roca Del Valles
1020 Barragan Romero Wenceslao Teia
1188 Batalla Font Ramon Sant Quirze Del Valles SabaBikers
1169 Baucells Sanjuan Miguel Barcelona
1293 Bautista Colado Carlos Barcelona
1275 Bayó Tena Jaime Sant Andreu De La Barca Cycling Gallinitas
1816 Becerra Trejo Felix Lliça D´amunt
1653 Becerril Sanchez Juanjo Terrassa
1626 Bel Antoli Xavi Hospitalet De Llobregat Los Chupacabras
1104 Bellido Hermoso Isaias San Andrés De La Barca Cycling gallinitas
2014 Beltran Masgoret Àngel Tiana BTT Saltamarges Tiana
1604 Beltran Rivera Juan Antonio La Roca Del Valles
1442 Benavent Clos Marc Esparreguera
1756 Benavente Hernandez Ladis Viladecans Bttr'os Baix Llobregat
1947 Benavente Muñoz Dani Montmelo MTB Montmelo
1839 Bigas Serra Jordi Granollers Xocate
1840 Bigas Ortega Marc Granollers Xocate
1763 Bitrià Rodríguez Martí Matadepera Qkiss
1373 Blanché Pérez Carles Llerona
1957 Blanco Lloret Alejandro Rubielos De Mora
1821 Blanco Merayo Miguel Terrassa Rompepiernas
1550 Blanco Radigales Manel Viladecans
1912 Blanco Sanz Tomás Barcelona
1495 Boix Coll Jaume El Figaró Bici Equip, Centelles
1497 Boix Cuevas Jaume El Figaró
1496 Boix Cuevas Pau El Figaró Bici Equip, Centelles
1701 Boiza Lopez Miguel Angel Santa Coloma De Gramanet
1664 Bolivar Garcia Diego Barcelona Barrigas team
1660 Bombin Rebollo Luis Ignacio Palau Solita I Plegamans
1613 Bonastre Gili Jordi Vilafranca Del Penedès 285 L' Espirall, u c assoc..
1430 Bonilla Gimenez Fco Javier Begues
1041 Bontull Vila Felip Santa Agnes De Malanyanes
1825 Botia Calatayud Joan Francesc Corbera De Llobregat
1116 Bou Belmonte Xavier Sant Pere De Riudebitlles
1742 Bové Ramirez Alicia La Roca Del Vallès
1819 Boza Romero José María Mollet Del Valles Bricobikers
1160 Branchart Navarrete Joaquin Castellbisbal btt nocturnas castellbisbal
1539 Brugera Soler Blanca Bellaterra
1890 Brunet Duran Victor Granollers
1761 Buendia Garcia Toni La Llagosta
1161 Bueno Arredondo Antonio Vallirana Power Bikers

   < Previ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Següent >


©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles