PEDALADA OBERTA Prehistòrica 2016

20-11-2016

  Inscripcions disponibles: 0

Relació de inscrits

DORSAL PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM POBLACIÓ CLUB
1142 Miralles Zurrón Francesc Barcelona VENIVIDI
1930 Miranda Lopez Marcos Barcelona
1596 Miras Molina Damian Badalona Cátedra bikes
1690 Mogas Lopez Josep Granollers
1478 Molero Nevado Manuel Sta. Coloma De Gramanet
1336 Molina Cuervo Enrique Piera Los Pixacabras
1277 Molina Font Albert Montcada Reixac Agrupacio ciclista el prat
2109 Molina Gallego Jordi San Andreu De Llavaneres
1409 Molina Soriano Oscar Sabadell B Team
1268 Monasterio Ortiz Jon Ander Sabadell
2035 Mondejar Herrando Daniel Esplugues De Llobregat OPEN NATURA
1353 Mondejar Rodriguez Carlos Mollet Del Valles
2027 Mongay Cantero Josep Sant Climent De Llobregat sialló
1466 Monge Prados Jose Luis Olesa De Montserrat Club ciclista Esparreguera
2004 Monje Lopez Jose Ramon Terrassa
1842 Monserrat Castro Juan Antonio Martorelles
2048 Montaña Pacheco Jordi Badalona
1603 Montaño Ruiz Jaime Cornellà De Llobregat
1456 Montero Olcoz Fabian Badalona COTY BIKERS
1476 Montero Vila Jose Luis Sant Boi De Llobregat
1225 Montesinos Garcia Enrique Barcelona libre
1831 Montiel Ruiz Juan Bautista Sant Feliu De Llobregat Hells Bikers
1230 Montoro Hernan Jaime Terrassa SPARTAN@S
1079 Mora Garcia Josep Granollers Panteres Grogues
1767 Mora Gutierrez Aaron Palafolls
1017 Morales Bajo Alex Barcelona MATXACUCA
2082 Morales Benavent Daniel La Roca Del Valles
1071 Morales Benavent Horacio La Roca Del Valles
1167 Morales Campillo Jose Jesus Badalona
1884 Morales Hernández Marc Barcelona
1166 Morales Hernandez Sergi Badalona Bdn Bikes
2030 Morales Moreno David Santa Coloma De Gramanet Catedrabikes
1739 Morales Villegas Miquel Vilanova Del Vallès
1791 Morcillo Pachon Angel Sta Coloma De Gramanet particular
1848 Morcillo Pachon Juan Carlos Santa Coloma De Gramanet NINGUNO
1317 Morcuende Valero Felix Sabadell
1962 Moreno Adame Ramon Santa Coloma De Gramenet
2091 Moreno Cano Pedro José Llinars Del Valles
1365 Moreno Megias Jose Antonio Mollet Del Valles
2090 Moreno Ortiz Miki Callús FANATIK BIKE VIC
1576 Moreno Perez Miguel Angel Cornellat Del Llobregat
1078 Moreno Ropero Marco Antonio Sant Andreu De La Barca Baix Bikers Team
1481 Moreno Sans Ferran Barcelona Legionarios del Ciclo
1960 Moreno Soltero Juan Sant Celoni Fruit&Bikers
1638 Moreno Villamarín Josep Antoni Mollet Del Vallès
1846 Morera Ferez David Rubi
1288 Morero Beltran Manuel Barcelona
1668 Morilla Gimenez Raul Terrassa COTY BIKERS
1981 Morlius Aizarna Xavier Terrassa
1065 Moruno Risco Antonio Mollet peña panzeta
1514 Moya Fuentes Oscar La Roca Del Valles
1926 Moya Lopez Antonio Mollet Del Valles
1784 Moya Manzanares Ignacio Barcelona
1008 Moya Sanchez Antonio Santa Coloma De Gramanet libre
1670 Mozas Ortiz Marc Granollers
1042 Mozo Rodriguez Miguel Sant Joan Despi Los del Mercado
1834 Mugarra Cid Rodrigo Cerdanyola Del Valles kinpedalkduk
1853 Mulero Plata Juan Manuel Badalona
1422 Munuera Naval Ruben Montcada I Reixac
1046 Muñoz Campillo Marc Cervelló BTTeros Cervelló
2139 Muñoz Cívico Genís Montcada I Reixac
1523 Muñoz Montilla Jose Manuel Badalona AYALA
1058 Muñoz Ortega Manuel Jose Terrassa
1305 Muñoz Pastor Daniel Barcelona CC Badana Bikers
1525 Muñoz Torres Alvaro Badalona AYALA
1931 Muñoz Vizcaino Toni El Masnou
1923 Murillo Perez Wilfred Sant Adria Del Besos
1485 Nagy Margulis German Castellar Del Valles Club ciclista Bike Tolra
1778 Navalon Nuño Ivan Barcelona Los del taller
1627 Navarro Bultó Carlos Granollers
1099 Navarro Casas Javier Vallirana OPEN NATURA
1412 Navarro Martínez Adolfo Palafolls
1530 Navarro Martínez Andrés Sant Feliu De Llobregat Los alicuencanos
1360 Navarro Puig Javi Santa Perpètua De Mogoda
1444 Navarro Suarez Ivan Calella
1538 Navarro Velasco Francisco Castellbisbal Los Bttu
1494 Nebot Sanchez David Vilafranca Del Penedes
1948 Net Abraham Oriol Hospitalet De Llobregat
2100 Nezhinskaya Igorevna Liudmila Barcelona
1852 Nieto Pastor Cristobal Badalona
1838 Nieto Rodriguez Lucas Mont-Ras no
1749 Nievas Soria Albert Lliça De Amunt
2060 Nievas Vaquero Jose Miguel La Roca Del Valles ATP
1751 Nievas Vaquero Rafael Lliça D´amunt
1807 Nogue Hernandez Jordi Parets Del Valles
1141 Novallas Chueca Sergio Lliça D'amunt La Torreta bike
1146 Novallas Montero Miguel Angel Lliça D'amunt La Torreta bike
1625 Novo Salas David Sentmenat Club Ciclista Sentmenat Bi..
1224 Novoa Cunill Miquel Santa Eulalia De Ronçana
1368 Nualart Torres Marc Pineda
1329 Núñez Delgado Toni Cardedeu
1057 Ñacle Perdices Pedro Badalona
1382 Ocaña Moya Manolo Ripollet Larry´s Team
1128 Ojeda Chamorro Antonio Viladecans BTTEROS DEL GARRAF
2074 Oliu Serra Francesc Palamós Calonge st.antoni club
1521 Olivencia Sanchez Francisco Ripollet los vecinos desmadraos
1075 Oliver Fernández Javier Sant Andreu De La Barca Los Fanegas
2176 Oliver Serra Joaquim Tiana BTT Saltamarges Tiana
1093 Orozco Navarro Giancarlo Mataró
1883 Ors Rovira Lluc Cardedeu Cop de Roc.

©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles