PEDALADA OBERTA Prehistòrica 2016

20-11-2016

  Inscripcions disponibles: 0

Relació de inscrits

DORSAL PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM POBLACIÓ CLUB
1473 Belmonte Arjona David Polinya FIRA SPORTS
2170 Beltran Masgoret Àngel Tiana BTT Saltamarges Tiana
1101 Benito Garcia Juan Carlos Barcelona Orujo & Pedal
1694 Berbel Querol Marc L'hospitalet De Llobregat
1177 Bermejo Casas J.marcos Badalona Máquinas
1088 Bernes Ubasos Toni L'hospitalet
1416 Blanché Pérez Carles Llerona
1497 Blanco Blanco José Antonio Barcelona
1722 Blanco Garcia Fernando Abrera
1260 Blanco Merayo Miguel Terrassa Rompepiernas
2000 Blanco Radigales Manel Viladecans
1947 Blanco Redondo Vicente Sant Adria De Besos
1535 Boix Castañeda Roberto Barcelona
1745 Boix Coll Jaume El Figaró Bici Equip, Centelles
1744 Boix Cuevas Pau El Figaró Bici Equip, Centelles
1993 Boladeras Tañà Núria Santpedor
1165 Bonastre Gili Jordi Vilafranca Del Penedès 285 L' Espirall, u c assoc..
2087 Bonet Cruces Esther Santa Coloma De Gramanet
1975 Bonilla Horna Angel Badalona Los tracas
2173 Bonilla Trujillo David Martorelles
2022 Borrell Portell Ivan Mataró bttsords
1204 Bosquet Correyero Nacho Vallirana Pinxo vallirana
2127 Boter Fernandez Zaira Granollers AMUNT CC
2126 Boter Perez Miquel Granollers AMUNT CC
1529 Bou Belmonte Xavier Sant Pere De Riudebitlles
1626 Bou Coroné Joan Carles Premia De Mar Independent
1697 Bouzas Santás Eladio Barcelona
1176 Boyano Naranjo Pablo Luis Terrassa los huevones
1122 Branchart Navarrete Joaquin Castellbisbal btt nocturnas castellbisbal
1408 Bricio Sierra Antonio Montornès Del Vallès BICICRACKS TEAM
2010 Briones Villegas Roberto Caldes De Montbui No tengo
1001 Broggi Ollé Jordi Barcelona
2079 Brugueras Cortell Anna Vilanova I La Geltrú
1420 Bruinsma Oudwater Rad Barcelona C.A. Coty
1258 Bubi Pardos Jordi Sant Boi De Llobregat Timmy bikers
1669 Buendia Perez Emilio Les Botigues De Sitges
1504 Bueno Frías Albert Mollet Del Valles
1935 Bueno Lopez Jose Antonio Mataró
1572 Bueno Lorenzo Daniel Llavaneres
2026 Burjales Lopez Ferran Gava VILADECANS
1598 Buscallà Anglerill Maite Gironella Punyals
1688 Busqués Busques David Sant Cugat Valles
1557 Caballero Blanca Sergio Canovelles
2168 Caballero Caballero Pedro Manuel La Roca Del Valles Dragón rojo
1804 Caballero Fernandez Jonathan Badalona lamuntanyetabtt
1095 Cabeza Seoane Marcel Barcelona
2005 Cabrera Flores Marc Caldes De Montbui
1904 Cabrera Manduley Sergio Barcelona Globeros btt
1352 Cabrera Portillo Juanjo Granollers octopussy
1905 Cabrera Zazo Adam Barcelona Globeros btt
1681 Cabrespina Lladó Vicenç Argentona
1734 Calabia Morata Miguel Vidreres Espai Bikes
1443 Calvache Casermeiro Francisco Montgat Club Ciclista Begues
2043 Calveras Ramirez Josep Maria Lloret De Mar Espabikes
1181 Calvo Benedicto Francisco Barbera Del Valles PC barbera
2078 Calvo Sanchez Alejandro L´ Ampolla
1126 Camon Puerta Juan De Dios Badalona Ciclostaticos btt Badalona
1149 Campillejo Casado Alberto Canovelles
1045 Campillo Casas David Cervelló BTTeros Cervelló
1184 Campos Caballero Juan José Terrassa a robar carteras
1727 Campos Centeno Rafael Mollet Del Valles
1623 Campos Guerra Pedro Sabadell Cem cerdanyola
1559 Campoy Castañe Ivan La Llagosta BICIVOLADORES EXTREM
2083 Canalis Avila Jose Manuel Terrassa
1296 Canals Pellicer Estanislau Barcelona ESTACIO DEL NORD.
2130 Cano Martínez MªJosé Les Franqueses Del Valles
1766 Cánovas Martínez David Barcelona Rollbikers - Llorones
1228 Cantería Alonso Ruben Santa Coloma Gramanet Catedrabike
1803 Cantero Coronado Juan Antonio Ripollet los vecinos desmadraos
1954 Cantero Garcia Luis Terrassa
1250 Cantero Labrador Pau Mataró
1339 Cañada Vallespin Carles Vallgorguina vilalbikerunners
1620 Cañas Ruiz Angel Manuel Badalona BADABICI SPORT
2002 Caparros Benitez Oscar Vilassar De Mar ninguno
2193 Caparrós Gómez Vicente Mataró
2120 Caparros Quiñones Carlos Ribes De Freser
1783 Caravantes Canovas Jonathan Rubi
1710 Carballo Avila Angel El Prat De Llobregat
1137 Cárcel Montés Rafael Sant Esteve Sesrovires SESBIKERS
1321 Carcereny Murciano David Sant Just Desvern
2110 Cárdenas Arjona Juan Antonio Malgrat De Mar MRT Malgrat
1998 Carmona Gonzalez Sergio Barbera Del Valles
1198 Caro Mulet Pedro Vilanova I La Geltru
1359 Carpintero Giraldo Javi Badalona
1161 Carralero Morales Sergio Barcelona LOS FLOJERAS
1885 Carreras Mas Joan Carles Palau-Solita I Plegamans
1037 Carrillo Fernández Vicente Canet De Mar
1315 Carrillo Lopez Juan Martorell
1337 Carrión Molina Rafael Polinyá Los pixacabras
1328 Casado Arjona Daniel Terrassa
1682 Casals Cortes Aaron Mataro
1470 Casamartina Barraso Jordi Lliça D'amunt Darreralavaina
1637 Casanova Bello Jaume Sta. Perpétua De Mogoda
1375 Casanovas Esteve Joan Mataro
1758 Castaño Martin Felipe Maçanet De La Selva Maçanet
1345 Castello Lopez Oscar Mollet Del Valles
1048 Castells Barrera Damian Les Franqueses Del Valles BTT-APOCALÍPTICA
1170 Castilla García Alba Martorelles
2153 Castillejo Rodriguez Alberto Tordera Ja m´he trobat
1777 Castillo Arenas Fernando Manresa

©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles