PEDALADA OBERTA Prehistòrica 2016

20-11-2016

  Inscripcions disponibles: 0

Relació de inscrits

   < Previ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Següent >

DORSAL PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM POBLACIÓ CLUB
1992 Abad Aparicio Sergio Terrassa btt oxidaos
1765 Abelairas Torre Jorge Badalona
1492 Abril Perez Jose Miguel Barcelona
1728 Adame Rodríguez Alberto Sant Feliu De Llobregat Hell Bikers
2178 Adria Arderiu Carles Tiana BTT Saltamarges Tiana
1785 Aguilar Salgado Albert Mataro
2196 Aguilera Agustí Oriol Les Franqueses kh team
1757 Aguilera Babiano Fco Javier Esplugues De Llobregat
1593 Aguilera Carrillo Francisco Ripollet
1084 Aguilera Coca Francisco La Garriga
1895 Aguilera Rangel Carlos Rubi Les Fonts btt
1771 Agulló Moya David Mollet Del Vallès
1171 Alarcon Moreno Miguel Angel Mollet Del Valles
1202 Alarcon Viñolas Mercedes Terrassa rompepiernas
2025 Alba Ibar Angel Cornellá De Llobregat
1117 Alba Muñoz Jorge Castellbisbal btt nocturnas
1245 Albacete Las Heras Jodi Parets Del Valles
1070 Alcala Llombart Oriol Montcada Y Reixac
1442 Alcoria Franco Sergi Palafolls
1445 Alcoria Jimenez Alberto Palafolls
1247 Aldabó Pallás Fulgencio La Roca Del Valles Bike Altorrico (HU)
2063 Algarrada Caballero Miguel Badalona independiente
2021 Alirangues Avila Enrique Castellbisbal
2070 Almansa Lopez Juan Manuel Castellar Del Valles
1344 Alonso Antunez Jose Gines Barcelona
1812 Alonso Gallardo Juan Carlos Blanes SERRANO CLUB CICLISTA
1174 Alonso Garcia Jose Luis Masquefa
1675 Alonso Núñez Oscar Barcelona
1987 Alonso Quevedo Eneko Cornella De Llobregat Katxutxos btt
1114 Alonso Sastre Ismael Sant Cugat
1349 Altayó Baella Ferran Sabadell lliure
2036 Altimira Fuertes Oriol Granollers
1378 Alvarez Fernandez Ernesto Montmeló
1647 Alvarez Molina Didac Molins De Rei Fitnesscenter
1026 Alvarez Romero Juan La Roca Del Valles Lliure
2134 Amigo Casas Joan Premia De Dalt
1836 Amo Torres Cristian Granollers
1599 Amoros Perez Alex Sabadell
1196 Andres Escribano Julio Alella Bici Phantoms
1520 Andreu Albercas Manuel La Roca Del Valles
1522 Andreu Correa Dani La Roca Del Valles
1163 Andreu Miguel Marc Badalona SAT
2077 Anguita Ortiz Jonatan Rubi Cycling Gallinitas
2194 Angulo Puerta Jaume Mataro
1879 Antúnez Baucells Sergio Barcelona
1232 Aranda Arjona Josep La Roca Del Valles Bicidecora
1318 Aranda Arroyo Raúl Rubi
1162 Aranda Esclapés David Cardedeu CC Badana Bikers
1190 Arcos Martin Jose Antonio Piera btt masquefa piera
1452 Arenas Iglesias Daniel Parets Del Valles Bricobikers
1193 Argemí Alàs Albert Sentmenat COTY BIKERS
1503 Argueta Gonzalez Miguel El Prat De Llobregat
1614 Argueta Martinez Alfredo Badalona
1989 Arias Espinar Manuel Sant Andreu De La Barca FANEGAS TEAM
1213 Arias Montero Ramon Santa Coloma De Gramenet Opten natura
1551 Arimon Gispert Aleix Sant Cugat Del Vallés CAOXBIKES
1047 Ariza Alvarez Jonathan Cervelló BTTeros Cervelló
1548 Ariza Cortés David Canoves I Samalus La Torreta Bike C.C
2055 Ariza Fernandez Jorge La Raca Del Valles La Torreta Bike
2056 Ariza Garcia Ruben La Roca Del Valles La Torreta Bike C.C
1154 Ariza Rio Jose Angel Mollet Del Valles SAT
1990 Arnaiz Carrasquilla Feli Castellbisbal
1775 Arnau Vergel Vicente Sant Andreu De Llavaneres CLUB CICLISTA CANET
1729 Arqués Campanario Damián Sant Feliu De Llobregat Hell Bikers
1125 Arranz Cerezo Alberto Barcelona
1640 Arreciado Gómez Isi Premia De Dalt ADDICT BIKES TEAM CLUB
1074 Arroyo Arroyo Diego Alejandro Premia De Mar
1320 Arteaga Montejo David L'ametlla Del Valles TRIACTIVA
1308 Artiga Huerta Daniel L'hospitalet De Ll
1536 Asensio Alarcon Miguel Viladecans REBANAS TEAM
2085 Ausió Rodríguez Abel Barcelona
1597 Ayen Teruel Jose Antonio Montcada I Reixach
1335 Aznar Parra Miguel Viladecans REBANAS TEAM
1810 Baeza Bustos Sergio Marianao Poblet
1262 Baeza Bustos Victor Martorell
1297 Balcells Puig Xavier Barcelona
1072 Balibrea Sarasqueta Juan Martorell LOS ESPARTANOS
2023 Ballus Sala Ricard Ripollet
1160 Banzo Señer Diana Cardedeu CC Badana Bikers
1800 Barba Gonzalez Alex L'ametlla Del Valles
1628 Barbancho Rivero Jose Luis Zaragoza El pedal aragonés
1621 Barbancho Rivero Pedro Barcelona
1076 Barceló Vizcaino Santiago Montornes Del Valles Penya Panzeta Clarita
1558 Barja Fernández José Barcelona
1394 Barnes Escribano Yolanda Palafolls
1676 Barnet Pizarro Oriol Granollers
1833 Baron Climent Xavier Barcelona
1036 Barrado Roman Jorge La Roca Del Valles
1133 Barragan Romero Wenceslao Teia
1348 Barranco Clariana Manuel Sabadell
1350 Barranco Clariana Maria Sabadell
1200 Barrasa Rodriguez Juan Granollers no
1945 Bartolomé Delgado Eliana El Masnou N/A
2164 Bartolomé Ramírez Abel Viladecavalls La Torreta Bike
2140 Bartra Flores Quim Sant Cugat Del Vallès Bici Club Rat Penats
1951 Barulls Casadesús Guillem Barcelona
1376 Batlles Bellavista Joaquim Montornés Del Vallés
1978 Bautista Colado Carlos Barcelona
1835 Bautista Fernandez Jose Antonio Sant Feliu De Llobregat Hell bikers
1602 Bejarano Martín Javier Martorell Bikinp point

   < Previ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Següent >


©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles