PEDALADA OBERTA Prehistòrica 2018

25-11-2018

  Inscripcions disponibles: 0

Relació de inscrits

   < Previ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Següent >

DORSAL PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM POBLACIÓ CLUB
1136 Abelairas Torre Jorge Badalona
1231 Abian Alcalde Alejandro Parets Del Vallès Cerdanet cycling
1196 Adán Grande David Santa Coloma De Gramenet
1760 Aguilar Bases Sergio Barcelona
1088 Aguirre Amaro Pedro Terrassa FHANTHOM
1203 Alba Muñoz Jorge Castellbisbal btt nocturnas
1542 Alcala Llombart Oriol Montcada Y Reixac
1616 Algarrada Caballero Francisco Barcelona Máquinas
1197 Almar Paricio Jordi Santa Coloma De Gramenet
1113 Almodovar Moreno Ignacio Hospitalet De Llobregat Bikestocks
1191 Alonso Garcia Jose Luis Masquefa
1894 Alonso Marín Rubén España
1041 Alvarado -- Rudy Hospitalet De Llobregat LLETB
1077 Alvarez Hernandez Oscar Granollers
1646 Alvarez Perez Raúl L'hospitalet De Llobregat
1462 Alvarez Rodriguez Txema Viladecans Los Bicingueros
1061 Alvarez Romero Juan La Roca Del Valles Lliure
1556 Alvarez Valer Hector Hospitalet Del Llobregat #superbikers
1753 Amate Galan Matías Santa Coloma De Gramenet
1224 Ambroj Alós Mario L’Hospitalet De Ll. Skamot bike
1836 Amezaga Sarries Bernat Cervera
1873 Andrés Infante Javier Barcelona BASF
1843 Andreu Miguel Marc Badalona SAT
1496 Andreu Solà Oriol Barcelona GEA
1866 Andujar Muns Xavier Lliça De Vall 0%talent 100%sentiment
1146 Aran Caro Alex Cerdanyola Del Valles
1488 Aran Perez David Cerdanyola Del Valles
1232 Arance Lopez Daniel Montornes Del Valles
1721 Aranda Carrillo David Esparreguera
1803 Aranda Molero Luis L´hospitalet De Llobregat
1264 Araujo Nieto Eduardo Sant Fost De Campsentelles Montcada
1552 Arjona Garcia Antonio Montornés Del Valles
1450 Arjona Hernandez Carlos Badalona
1385 Armenteros Martinez Carlos Montcada I Reixac
1439 Arnaiz Carrasquilla Feli Castellbisbal
1859 Aroca Casado Víctor Ripollet
1216 Arroyo Borraz Alberto Vallromanes
1480 Arroyo Cervantes Javier Granollers bike romanes
1335 Arteaga Montejo David L'ametlla Del Valles
1652 Artero Alvarez Jose Antonio Viladecans No
1441 Artiga Huerta Daniel L'hospitalet De Ll
1451 Arus Diaz Edgar Ripollet
1104 Atalaya Llagas Xavier L'ametlla Del Valles Bikeromanes
1811 Ausió Rodríguez Abel Barcelona
1505 Autó Rodriguez Xavier Barcelona nomirisperonpasis
1529 Avila Molina Kilian Montornes Del Valles Mask Team
1223 Ayala Brualla Oscar Santa Coloma De Gramenet
1614 Ayuso Lopez Adrian Badalona
1229 Badell Olivella Sebastià Begues
1257 Badia Egea Xavier Palleja
1339 Baeza Avila Jesus Pineda De Mar club ciclista Pineda de Mar
1472 Balibrea Sarasqueta Juan Martorell Globeros
1895 Barba Margúenda Òscar Rubí Club Ciclista Rubí
1569 Barbancho Rivero Jose Luis Zaragoza El pedal aragonés
1570 Barbancho Rivero Pedro Barcelona
1003 Barrado Roman Jorge La Roca Del Valles
1582 Barranco Clariana Manuel Sabadell
1583 Barranco Clariana Maria Sabadell
1302 Barrero Benitez Jordi La Roca Del Valles
1554 Bartolome Barbera Victor La Roca Del Vallés
1018 Batista Gil Noelia Sant Adrià Del Besòs
1823 Bautista Barragán Ramón Santa Perpetua De La Mogoda
1473 Becerril Sanchez Juanjo Terrassa
1392 Becerro Guijo Jose Martin Polinya
1376 Becerro Silva Isaac Sabadell
1903 Beltran Masgoret Àngel Tiana BTT Saltamarges Tiana
1429 Benitez Muñozo Robert Santa Eulalia De Ronçana Valltour
1628 Bermejo Casas J.marcos Badalona Máquinas
1629 Bermejo Pérez Jorge Badalona Máquinas
1605 Bermudez Muñoz Cosme Elias Sta Perpetua De Mogoda El cau de la bici
1509 Bernabeu Lopez Antonio Sant Boi De Llobregat Jarra y Pedal
1530 Bernad Lopez German Sant Vicenç Dels Horts
1891 Bernués Maynou Martí Cardedeu
1627 Bertolin Olmos Sergi Parets Del Valles
1276 Bitrià Rodríguez Martí Matadepera Qkiss
1673 Blazquez Rico David Barcelona
1358 Bleda Vila Daniel Barcelona
1633 Boga Gracia Adrià Viladecans
1810 Boix Coll Jaume El Figaró Bici Equip, Centelles
1838 Bolivar Fernandez Juanjo Barcelona
1239 Bonastre Gili Jordi Vilafranca Del Penedès 285 L' Espirall, u c assoc..
1314 Bonavía Bermejo Jaume Sant Feliu De Llobregat
1042 Bonet Alcàntara Xavier Granollers
1801 Bornay Amaya Antonio Badalona
1805 Boter Fernandez Zaira Granollers AMUNT CC
1298 Bou Belmonte Xavier Sant Pere De Riudebitlles
1748 Bou Mollón Alfons Barcelona
1186 Branchart Navarrete Joaquin Castellbisbal btt nocturnas castellbisbal
1494 Bresco Arroyo Sergi Granollers
1868 Bronchal Moreno Marc Vilassar De Mar Club esportiu NTR
1521 Bru Calvet Josep Barcelona
1277 Bueno Frías Albert Mollet Del Valles
1746 Caballero Aguilera Eugeni Terrassa Cap
1106 Caballero Flores David Terrassa no
1491 Cabello Cortés Rafael Prat De Llobregat
1305 Cabeza Reina Juan Palau-Solita I Plegamans Independent
1463 Cabrera Manduley Sergio Barcelona Globeros btt
1461 Cabrera Portillo Juanjo Granollers octopussy
1540 Cabrera Rodriguez Andres Barcelona Btt@s
1464 Cabrera Zazo Adam Barcelona Globeros btt

   < Previ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Següent >


©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles