Ordre d'arribada PREFERENCIAL Prehistòrica 2019

POS. DOR. PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM TEMPS CATEGORIA CLUB
1 384 Ventura Sanchez Ismael 1h 33m 56s Master 30 Masculí Bicis Esteve
2 407 Sinués Micó Mario 1h 34m 09s Elit/Senior Masculí
3 542 Colomé Roca Oriol 1h 34m 20s Master 30 Masculí KH7 ESTEVE TEAM
4 595 Domenech Fernández Oriol 1h 36m 31s Elit/Senior Masculí SCOTT-TUNAPP
5 593 Roura Escoda Jordi 1h 36m 33s Elit/Senior Masculí SCOTT-TUNAPP
6 544 Morata Abril Oriol 1h 36m 36s Master 40 Masculí PROTOTYPE-RACING PARTS
7 597 Llordella Prat Joan 1h 36m 40s Master 40 Masculí SCOTT-TUNAPP
8 589 Carnicer Roig Jordi 1h 39m 16s Master 40 Masculí SCOTT-TUNAPP
9 497 Mercadal Cereza Marçal 1h 40m 45s Sub-23 Masculí Escribano Sports Team
10 584 Subirats Checa Albert 1h 42m 08s Elit/Senior Masculí
11 592 Portilla Parrilla Carlos 1h 43m 07s Master 30 Masculí SCOTT-TUNAPP
12 538 Cabot Foz Enric 1h 44m 12s Sub-23 Masculí T-Bikes
13 230 Galbany Piñero Sergi 1h 44m 15s Cadet Masculí Amunt cc
14 492 Beltran Herguedas Joan Carles 1h 45m 21s Master 40 Masculí Muntbikes
15 220 Martinez Finez Sigfrido 1h 46m 02s Master 30 Masculí Suelta el Freno
16 222 Garriga Sánchez Pere 1h 46m 03s Sub-23 Masculí Unió Ciclista Les Fraqueses
17 499 Rovira Fabregas Eduard 1h 46m 07s Elit/Senior Masculí vbsports
18 132 Padilla Yeste Francisco 1h 46m 09s Master 40 Masculí Bicivoladores-Extrem
19 396 Obradó Garcia Samuel 1h 46m 12s Sub-23 Masculí Kontrakos
20 403 Sainz Hernandez Yandry 1h 46m 15s Elit/Senior Masculí
21 27 Romero Toro Valentin 1h 47m 10s Master 40 Masculí EL TEMPLO DEL BIKER
22 389 Gonzalez Gallego Jose Manuel 1h 47m 24s Master 30 Masculí
23 510 Santasusagna Alejandro Gerard 1h 47m 33s Master 30 Masculí
24 594 Cuadrado Serrano Xavier 1h 47m 56s Master 40 Masculí SCOTT-TUNAPP
25 291 Lestorres Portillo Miquel 1h 48m 00s Master 40 Masculí CCPALAFRUGELL
26 235 Sanchez Navarro Jose Carlos 1h 48m 07s Master 40 Masculí bikespi
27 164 Hernàndez Espinosa Ferran 1h 48m 11s Junior Masculí BTT PREMIÀ DE DALT
28 561 Rodriguez Aranda Rogelio 1h 48m 18s Master 40 Masculí RR Bikers
29 305 Rodriguez Aranda Manuel 1h 50m 55s Elit/Senior Masculí J. Pons tot bici
30 20 Soler Andujar Emiliu 1h 51m 27s Master 50 Masculí
31 244 Gomez Ayala Antonio 1h 51m 57s Master 60 Masculí Pedalsport Ayala
32 30 García Serrano Francisco 1h 52m 21s Master 30 Masculí Club Ciclista Montornés
33 536 Cama Quispe Jesus Ariel 1h 52m 22s Master 30 Masculí Ravet
34 247 Sanchez Guerrero Jose Andres 1h 52m 38s Master 40 Masculí BLANDA SPARTAN
35 368 Hernandez Fontanella Jordi 1h 53m 10s Master 30 Masculí ARENYS DE MAR CLUB CICLISTA
36 537 Cama Quispe Michael 1h 53m 13s Master 30 Masculí RAVET
37 136 Portabella Ballesta Marc 1h 53m 20s Master 40 Masculí Galvesport
38 153 Castillo Rubio Eduard 1h 54m 26s Master 40 Masculí LA TORRETA BIKE
39 21 Soler Usero Joan 1h 54m 55s Junior Masculí Ravet Bike
40 181 Ferrer Saborit Xavier 1h 55m 00s Master 30 Masculí
41 219 Rey Sanchez Jesus 1h 55m 04s Master 30 Masculí Gas a L'eina
42 545 Perez De La Fuente Santi 1h 55m 08s Master 40 Masculí Espaiwellness
43 233 Fernandez Romero David 1h 55m 21s Master 40 Masculí Attitude bikes
44 114 Guardia Rabinad Dani 1h 55m 25s Master 30 Masculí Sweetride Gava
45 231 Macías Tellez Alejandro 1h 55m 29s Junior Masculí Club Ciclista Translujan Mollet
46 405 Humanes Candela Antonio 1h 55m 31s Master 40 Masculí
47 28 Sanchez Castellano Vicente 1h 56m 22s Master 50 Masculí Club ciclista bellavista
48 259 Márquez Palomo Ramón 1h 56m 26s Master 40 Masculí CLUB BICIESCAPA
49 184 Mendez Lopez Jonatan 1h 56m 47s Master 30 Masculí PRORUNNERS
50 464 Diez Lopez Ruben 1h 56m 51s Elit/Senior Masculí 1309 OMNIUM BCN CLUB CICLISTA
51 498 Lopez Espinos Jan 1h 56m 54s Master 30 Masculí
52 196 Galceran Ubach Marc 1h 57m 02s Master 40 Masculí VDM Bikers
53 13 Plantada Compte Xavi 1h 57m 08s Master 40 Masculí RAVET BIKE
54 111 Aguirre Amaro Jordi 1h 57m 12s Master 40 Masculí CICLOS TRUJILLO
55 523 Resina Colomé Sergi 1h 57m 16s Elit/Senior Masculí Club ciclista Corró d'Amunt
56 513 Martinez Rivas Andres 1h 57m 59s Master 30 Masculí
57 526 Viñas Anglada Jaume 1h 58m 19s Master 50 Masculí Bikeromanes
58 52 Gil Jimenez Robert 1h 58m 22s Master 30 Masculí Unió Ciclista les Franqueses
59 493 Matas Pareja Raúl 1h 58m 26s Master 40 Masculí BTT culebras
60 460 Pous Martorell Jose 1h 58m 29s Master 40 Masculí
61 598 Montero Rodriguez Timoteo 1h 58m 57s Cadet Masculí SCOTT-TUNAPP
62 541 Cortijo Chamorro Francisco Javier 1h 59m 00s Master 40 Masculí Biking Point Mataró
63 39 Batalla Rubio Ivan 1h 59m 18s Master 50 Masculí Ivan El Terrible
64 174 Arias Cambero Francisco 1h 59m 21s Master 50 Masculí Attitudebikes
65 307 Mas Aguilar Andres 1h 59m 23s Master 40 Masculí
66 271 Font De Juan Alberto 1h 59m 25s Master 30 Masculí no
67 296 Santos Torres Duberney 1h 59m 29s Master 30 Masculí BTTER@S SANTAKO
68 246 Riera Viladevall Bru 1h 59m 40s Master 30 Masculí On y va
69 283 Bermudez Montolio Martí 1h 59m 42s Cadet Masculí Sant Grau Cycling Team
70 75 Paredes Gavila Manel 2h 00m 02s Master 30 Masculí Kinkaya team
71 511 Lozano Porro Luis Alberto 2h 00m 36s Master 30 Masculí
72 110 Fernández Sola Albert 2h 00m 45s Master 30 Masculí
73 58 Michelet Ballesté Pablo 2h 00m 48s Junior Masculí
74 419 Bernabe Pena Alejandro 2h 00m 52s Master 40 Masculí
75 330 Valls Julià Marc 2h 00m 55s Sub-23 Masculí Prorunners
76 543 Roura Pérez Silvia 2h 01m 05s Elit Femení KH7 ESTEVE TEAM
77 310 Ortega Lopez Javier 2h 01m 28s Master 40 Masculí Attitudebikes
78 228 Martínez Hidalgo Marc 2h 01m 49s Elit/Senior Masculí
79 131 Jimenez Ly Pol 2h 01m 53s Cadet Masculí RR BIKER
80 418 Nebot Alsamora Miquel 2h 02m 00s Master 30 Masculí Btt Alella
81 525 Ochoa Barrera Mario 2h 02m 03s Master 50 Masculí Ravet bike
82 540 Reyes Salamanca Xavi 2h 02m 17s Master 30 Masculí Camí dels Ibers Trail Running
83 522 Milan Padilla Ivan 2h 02m 21s Master 30 Masculí No
84 306 Martinez Garcia Karlos 2h 02m 29s Master 40 Masculí
85 431 Muñoz Pulido Jordi 2h 02m 43s Elit/Senior Masculí
86 3 Gutierrez Molano Antonio 2h 02m 55s Master 40 Masculí palau solita i plegamans
87 370 Casero Roca Carlos 2h 03m 18s Master 40 Masculí
88 417 Llavina Crespi Joel 2h 03m 21s Cadet Masculí La torreta bike
89 590 Bombí Roger María 2h 03m 26s Master 40 Femení SCOTT-TUNAPP
90 262 Carrasquilla Pous Jordi 2h 03m 38s Master 40 Masculí Cc Lefa team
91 241 Rodriguez Porto Xavi 2h 04m 19s Master 50 Masculí Esto no se acaba nunca
92 285 Morales Valero Oriol 2h 04m 29s Master 30 Masculí
93 154 Salmeron Gonzalez Fran 2h 04m 30s Master 40 Masculí SPORT BIKE BCN
94 299 Cañadas Garcia Cristian 2h 04m 33s Master 30 Masculí The donkeys club ciclista
95 240 Fuentes Aguilar Angel Custodio 2h 04m 59s Master 30 Masculí no club
96 178 Aguilar Saorin Santi 2h 05m 02s Master 40 Masculí
97 524 Requena Hortal Miguel Angel 2h 05m 05s Master 30 Masculí NO
98 127 Serra Mingorance Albert 2h 05m 10s Master 40 Masculí
99 29 Checa Moreno Miquel 2h 05m 18s Master 40 Masculí EL TEMPLO DEL BIKER
100 316 Jové Rimbau Ricard 2h 05m 39s Master 50 Masculí Blanes
101 450 Serrano Caparrós Pedro 2h 06m 11s Master 50 Masculí
102 393 López Martínez Javier 2h 06m 23s Master 30 Masculí
103 516 Puig Busquets Ramon 2h 06m 38s Master 50 Masculí CLUB CICLISTA ALCOVER
104 313 Gomez Cayetano Eloi 2h 06m 42s Master 30 Masculí
105 79 Baltà Josa Pol 2h 07m 03s Master 30 Masculí ANCLAS CLUB CICLISTA
106 591 Sanchez Mallorquin Rafa 2h 07m 05s Master 40 Masculí SCOTT-TUNAPP
107 17 Ardite Carcela Jose 2h 07m 11s Master 30 Masculí Anem Perduts
108 172 Guerola Jimenez Jose Martin 2h 07m 15s Master 30 Masculí onvelo
109 217 Capdevila Grases Ramón 2h 07m 17s Master 30 Masculí RC Polo Barcelona
110 159 Puig Giribets Joan 2h 07m 21s Master 40 Masculí Gracieta V.O.
111 278 Zarroca Conill David 2h 07m 30s Master 50 Masculí at cerdanyola
112 46 Casado Izquierdo Oscar 2h 07m 35s Master 30 Masculí chavalitos team
113 216 Luna Chueca Pau 2h 07m 41s Cadet Masculí BTT PREMIÀ DE DALT
114 128 Hernàndez Montuenga Manel 2h 07m 44s Master 50 Masculí BTT PREMIÀ DE DALT
115 453 Guijarro Martinez Antonio 2h 07m 50s Master 40 Masculí Bikebcncc
116 390 Manyanet López Gerard 2h 08m 11s Elit/Senior Masculí Pons
117 108 Ruiz Pino Angel 2h 09m 40s Master 40 Masculí
118 138 Jimenez Ruiz Antonio 2h 09m 48s Master 40 Masculí Pinochos
119 139 Becerril Sanchez Juanjo 2h 09m 51s Master 40 Masculí
120 481 Campos Gómez Carlos 2h 10m 35s Junior Masculí Belloch
121 173 Bosch Vicens Joan 2h 10m 48s Master 60 Masculí UC Les Franqueses
122 295 Martinez Herreros Juan 2h 11m 56s Master 40 Masculí Btter@s santako
123 261 Bujalance Morales David 2h 12m 11s Master 30 Masculí
124 426 Aparicio Sánchez Dani 2h 12m 14s Master 30 Masculí
125 125 Lluis Martinez Jordi 2h 12m 15s Master 50 Masculí U.M.E.
126 325 Alvarez Perez Raúl 2h 12m 18s Elit/Senior Masculí
127 490 Boltes Requena Pau 2h 12m 23s Sub-23 Masculí Riders Boutique
128 203 Hinojosa Moreno David 2h 13m 04s Master 40 Masculí BiciaTT's
129 284 Bermúdez Montolio Pere 2h 13m 13s Master 40 Masculí Sant Grau Cycling Team
130 424 Serrano Guillen Didac 2h 13m 30s Junior Masculí Badabici Sport
131 61 Alvarez Pretel Javier 2h 13m 31s Master 40 Masculí MARESME TROPICAL
132 408 Lladó Belmonte Jordi 2h 13m 46s Sub-23 Masculí Badabici Sport
133 24 García Aguilera José 2h 13m 48s Master 50 Masculí
134 67 Cuellar Gimeno Oscar 2h 13m 54s Master 40 Masculí
135 430 Sevilla Sanchez Daniel 2h 13m 57s Master 50 Masculí ERGOOOBIKE-GÜEVONES
136 238 Gámez Cedillo Javier 2h 14m 00s Master 40 Masculí Los petaos
137 176 Garcia Espino Daniel 2h 14m 02s Elit/Senior Masculí
138 179 Sanz Alex Mora 2h 14m 05s Elit/Senior Masculí
139 19 Campins Bassa Arnau 2h 14m 06s Cadet Masculí
140 448 Karmaoui Bouyardane Mohamed 2h 14m 09s Elit/Senior Masculí
141 5 Rodriguez Gea Albert 2h 14m 33s Elit/Senior Masculí
142 109 Pastor Hidalgo Jose Luis 2h 14m 37s Master 40 Masculí
143 194 Otero Simón Javier 2h 15m 35s Master 30 Masculí
144 264 García López Alex 2h 15m 39s Cadet Masculí Club ciclista Sant boi
145 462 Arauz Martin Toni 2h 15m 42s Master 40 Masculí ESPARTANOS
146 463 Guillen Perez Javi 2h 15m 44s Master 40 Masculí ESPARTANOS
147 11 Ruz García Fran 2h 15m 47s Master 30 Masculí
148 12 Casasin Joyas Luis 2h 15m 50s Master 30 Masculí
149 420 Molla Monico Oriol 2h 15m 53s Master 40 Masculí Addictbikes
150 361 Rottier Puch Estefanía 2h 15m 58s Master 40 Femení Cottet
151 209 Garcia Alonso Jairo 2h 16m 27s Elit/Senior Masculí Ravet Bike
152 18 Casals Serra Xavier 2h 16m 36s Master 30 Masculí
153 212 Culebras Rodriguez Xevi 2h 16m 58s Master 40 Masculí MATARO70's BTT
154 201 Padilla Granero Antoni 2h 17m 30s Master 40 Masculí Mataró 70's btt
155 489 Fernandez Fernandez Emilio 2h 17m 53s Master 40 Masculí BTT LOS CULEBRAS
156 494 Luque Mesa Andres 2h 17m 56s Master 40 Masculí Los culebras
157 232 Cava Garcia David 2h 17m 58s Master 40 Masculí
158 474 Cabrera Rodriguez Andres 2h 18m 01s Master 40 Masculí BTTER@S
159 150 Martinez Cuartero Lluis 2h 18m 04s Master 50 Masculí BIKEOCASION
160 234 Cava Garcia Javier 2h 18m 22s Master 40 Masculí
161 25 Moll Quintana Pedro 2h 18m 49s Master 50 Masculí CLUB CICLISTA SANT JOAN DESPÍ
162 446 Martín Rubio Eugeni 2h 19m 16s Master 40 Masculí Blanes
163 515 Infantes Garcia Sergio 2h 19m 40s Master 30 Masculí TERRASSA BIKE BTT
164 101 Alonso Gallardo Juan Carlos 2h 19m 53s Master 40 Masculí BLANDASOARTANOS
165 94 Morote Colás Raul 2h 19m 58s Master 40 Masculí GdC
166 458 Lillo Herrera Lino 2h 20m 00s Master 40 Masculí Ciclos trujillo
167 456 Trujillo Adan Jose Fermin 2h 20m 08s Master 40 Masculí
168 328 López Enrique Toni 2h 20m 16s Master 40 Masculí
169 342 Urraca Contreras Javier 2h 20m 19s Master 50 Masculí Cottet
170 343 Urraca Contreras Salvador 2h 20m 23s Master 40 Masculí -
171 281 Viñolo Mascaró Aleix 2h 20m 30s Elit/Senior Masculí GAS A L’EINA
172 404 Catalán Andrés Cristóbal 2h 20m 52s Master 40 Masculí
173 141 Rodríguez Luque Sergio 2h 20m 56s Master 30 Masculí CC RatPenat
174 443 Romaguera Garcia ****** 2h 20m 59s Master 40 Masculí cat bike
175 100 Verdón Peña Juan 2h 21m 01s Master 40 Masculí Catedra bikes
176 248 Exposito Aranda Daniel 2h 21m 03s Master 50 Masculí cycles serrano
177 466 López García Toni 2h 21m 06s Master 50 Masculí
178 225 Blázquez Mateos Sergio 2h 21m 08s Master 40 Masculí
179 126 Pinos Suñe Sergio 2h 21m 11s Master 50 Masculí
180 503 Espinosa Mendez Marcos 2h 21m 20s Master 40 Masculí
181 149 Martin Jimenez Robert 2h 21m 24s Master 40 Masculí JONAS BIKE
182 517 Ríos Molina Julio 2h 21m 34s Master 30 Masculí TERRASSA BIKE BTT
183 26 Albert Castellví Marçal 2h 21m 36s Master 40 Masculí
184 106 Pascual Herrera Manuel 2h 21m 47s Master 40 Masculí Ac montjuic
185 55 Rayo Carmona Alberto 2h 21m 52s Master 40 Masculí
186 73 Villacreces Balboa Paco 2h 21m 56s Master 40 Masculí Cau de la bici
187 57 Rodriguez Reyes Miguel Angel 2h 22m 12s Elit/Senior Masculí MASCARILLAS TEAM
188 14 Diaz Mateos Antonio 2h 22m 28s Master 60 Masculí RR Bikers
189 512 Bosch Mari Albert 2h 23m 00s Sub-23 Masculí
190 302 Hervas Fernandez Eduardo 2h 23m 18s Master 40 Masculí
191 31 Sanchez Vara Sergio 2h 23m 23s Master 30 Masculí
192 294 Ruiz Serrano Ivan 2h 23m 27s Master 30 Masculí BTTER@SANTAKO
193 4 Cano Sauceda Ricardo 2h 23m 29s Master 40 Masculí
194 42 Garcia Paredes Miguel Angel 2h 23m 36s Master 40 Masculí
195 41 Ramos Alcalá Jose Maria 2h 23m 40s Master 40 Masculí
196 251 Hernández Magaña Jose Miguel 2h 23m 43s Master 40 Masculí Morenito
197 362 García Ibáñez Luis 2h 23m 47s Master 40 Masculí Cottet
198 137 Perez Garcia Vicente 2h 23m 50s Master 50 Masculí Tabarrones
199 162 Ortiz Molina Juan 2h 23m 56s Master 50 Masculí
200 195 Millán Ortiz Luis 2h 23m 57s Master 40 Masculí
201 412 Puche Gonzalez Joan 2h 23m 58s Master 30 Masculí
202 402 Espinosa Camiño Manel 2h 25m 22s Master 50 Masculí MARINA BIKES
203 22 Campillo Campi Jose Luis 2h 25m 32s Master 40 Masculí Bikers Parets
204 208 Gil Garcia Antonio Jesus 2h 26m 22s Master 40 Masculí
205 215 Rosado Cañas Jordi 2h 26m 41s Master 40 Masculí Cruilla bikes
206 311 Perea Conde Ismael 2h 26m 47s Master 40 Masculí
207 501 Galve Marques Kike 2h 26m 50s Master 30 Masculí Apokalipticos
208 518 Oliver Pérez Cristòfol 2h 26m 50s Master 30 Masculí
209 145 Molina Vera Álvaro 2h 26m 54s Master 30 Masculí
210 142 Brao Martinez Francisco 2h 26m 56s Master 40 Masculí juanito club peña ciclista
211 102 Roca Rosell Sergi 2h 26m 59s Elit/Senior Masculí
212 157 Campmany Martí Marc 2h 27m 19s Master 30 Masculí CATALUNYA LLIURE
213 377 Martínez Arroyo Ricardo 2h 27m 54s Master 40 Masculí
214 274 Garrido Quiros Oscar 2h 28m 16s Master 40 Masculí C.E. DEPORUNNERS
215 48 Romero Garcia Ivan 2h 28m 19s Master 30 Masculí
216 354 Bonache Fernández Juan Carlos 2h 28m 30s Master 50 Masculí Cottet
217 207 Gonzalez Gonzalez Manuel 2h 28m 54s Master 50 Masculí Ec MALGRAT
218 36 Araez Raich Marc 2h 29m 14s Master 40 Masculí UCF
219 44 Noya Rosell Jordi 2h 29m 20s Master 40 Masculí
220 8 Albela Vidal Sergio 2h 29m 23s Master 40 Masculí
221 500 Blanco Del Prado Josep Maria 2h 29m 25s Master 50 Masculí
222 465 Baeza Hermoso Abel 2h 29m 28s Master 40 Masculí
223 161 Marquès Fàbregas Dídac 2h 30m 14s Elit/Senior Masculí Coixos Team
224 54 Moya Lopez Antonio 2h 30m 19s Master 40 Masculí
225 224 Sanjuan Pedraza Daniel 2h 30m 23s Master 30 Masculí
226 451 Alegre Trallero Víctor Manuel 2h 30m 28s Master 30 Masculí Badabici Sport
227 81 Navarro Reyes Jose 2h 30m 39s Master 40 Masculí CATEDRA BIKES CLUB ESPORTIU
228 147 Martínez Gea Juan Manuel 2h 30m 52s Master 50 Masculí
229 45 Gordillo Perez Angel 2h 31m 44s Master 50 Masculí Sinmangorri team
230 47 Lopez Arjona Rafael 2h 31m 46s Master 40 Masculí Chavalitos Team
231 115 Lombardo Viciosa Miquel 2h 32m 00s Master 50 Masculí CC Arenys de Munts
232 116 Romero Moyano David 2h 32m 01s Master 40 Masculí COTY SPORTS TEAM
233 175 Ballester Castro Jose E. 2h 32m 04s Master 40 Masculí COTY BIKERS
234 180 Panades Ferrer Jorge 2h 32m 08s Master 40 Masculí Cotybikers
235 6 Cano Ramirez Jose Antonio 2h 32m 13s Master 40 Masculí peña el palo
236 72 Paniagua Chicon Javier 2h 32m 15s Master 30 Masculí
237 7 Gonzalez Martínez Juan 2h 32m 18s Master 40 Masculí
238 485 Arco Miras Noemi 2h 32m 21s Master 30 Femení Bike BCN
239 15 Bueno Herrero Francisco Javier 2h 32m 25s Master 40 Masculí BTT LA LLAGOSTA
240 534 Bassols Dachs Joaquim 2h 32m 27s Master 40 Masculí Cottet
241 535 Mulet Martinez Cristian 2h 32m 31s Master 40 Masculí Cottet
242 198 Membiela Santana Iñaki 2h 32m 34s Master 30 Masculí
243 23 Avila Molina Kilian 2h 32m 36s Elit/Senior Masculí Mask Team
244 413 Anguiano Sole Abel 2h 32m 43s Master 30 Masculí
245 471 Lopez Romero Victor 2h 32m 49s Cadet Masculí OUTCYCLING BEGUES
246 35 Pelaez Pérez Xavier 2h 32m 59s Master 30 Masculí
247 366 Peinado Benitez Jose Antonio 2h 33m 13s Master 40 Masculí Cottet
248 210 Mora Cocinero Daniel 2h 33m 53s Master 40 Masculí bicia2
249 204 Barredo Gonzalez Tomas 2h 33m 55s Master 40 Masculí biciados
250 444 Viladevall Torres Marc 2h 34m 10s Sub-23 Masculí INDEPENDIENTE
251 378 Díez García Francisco 2h 34m 15s Master 40 Masculí
252 249 Criado Cañadas Oscar 2h 34m 17s Master 40 Masculí Bicia2
253 16 Zurano Martinez Salvador 2h 34m 21s Master 50 Masculí Biking Point
254 113 Torralvo Trenado Juan Carlos 2h 34m 24s Master 50 Masculí Biciclinic
255 49 Ruiz Cabrera Bonifacio 2h 34m 25s Master 40 Masculí
256 95 Rodriguez Lopez Juan Carlos 2h 34m 27s Master 40 Masculí vallesbikers
257 395 Ruiz Alhambra Cristóbal 2h 34m 30s Master 40 Masculí
258 334 Suarez Estirado Rafa 2h 34m 33s Master 50 Masculí
259 258 Claverias Garcia Jose Juan 2h 34m 41s Master 30 Masculí 2 trévol Bikesports club ciclista
260 86 Peinado Gonzalez Rubén 2h 34m 43s Master 30 Masculí
261 392 Barber Capel Jordi 2h 34m 45s Master 40 Masculí
262 436 Mendez Dueñas Juan Manuel 2h 34m 55s Master 50 Masculí
263 437 Mendez Montero Pau 2h 34m 58s Cadet Masculí
264 70 Campillo Casas David 2h 35m 33s Master 50 Masculí BTTeros Cervelló
265 521 Sevilla López Jordi 2h 35m 36s Master 50 Masculí Bike amb Bici
266 250 El Bouadrani El Atar Hicham 2h 35m 50s Master 30 Masculí
267 66 Frontaura Fernadez Santiago 2h 37m 20s Master 60 Masculí
268 583 Esteban Rodriguez Santi 2h 38m 10s Master 50 Masculí SC Cabrils La Concórdia
269 433 Fontanals Pujadas Gerard 2h 38m 33s Master 30 Masculí
270 434 De La Cruz Alvarez Sergio 2h 38m 34s Master 30 Masculí
271 134 Gutierrez Palacios Antonio 2h 38m 37s Master 40 Masculí Badalona
272 272 Cortes Sanchez Jordi 2h 38m 42s Master 40 Masculí 4KMINS
273 277 Vivero Aranega Tony 2h 38m 44s Master 50 Masculí 4 Kmins
274 169 Garcia Sanchez Adrian 2h 38m 48s Master 30 Masculí
275 520 Leiva Puig Angel 2h 38m 50s Master 40 Masculí QALAIAÏA
276 505 Martin Fernandez Cristian 2h 38m 53s Master 30 Masculí
277 372 Morgado Mimbrero Gerard 2h 39m 10s Master 30 Masculí
278 332 Cano Sánchez Cristian 2h 39m 13s Master 30 Masculí
279 428 Juanola Camps Jordi 2h 39m 24s Master 40 Masculí 4KMINS
280 205 Burjales Lopez Ferran 2h 39m 27s Master 50 Masculí VILADECANS
281 156 Pallejà Ortega Joan 2h 39m 56s Master 40 Masculí
282 65 Ruiz Torrico David 2h 40m 02s Master 30 Masculí Los Bicivoladores Extrem
283 452 Huertas Ferran Miquel 2h 40m 33s Master 50 Masculí
284 467 Martinez Coll Aitor 2h 40m 36s Master 30 Masculí
285 548 Faixa Palaus Joni 2h 41m 04s Master 30 Masculí Granits Barbany
286 547 Murciano Sancho Javier 2h 41m 07s Master 30 Masculí Granits Barbany
287 87 Berenguel Aguado Carlos 2h 41m 46s Master 30 Masculí +Qpedals
288 90 Reyes Diaz Sergio 2h 41m 56s Master 40 Masculí
289 440 De Maya Garcia Albert 2h 41m 59s Master 40 Masculí 4Kmins
290 218 Simon Martinez Eduardo 2h 42m 28s Master 40 Masculí Badakillers
291 315 Barreiros Fernandez Manuel 2h 43m 30s Master 40 Masculí
292 92 Alquezar Garcia Hector 2h 43m 34s Master 30 Masculí CEM Cerdanyola
293 213 Rodriguez Aguila Jonnhy 2h 43m 38s Master 40 Masculí MATARO70's BTT
294 484 Ramos Lorenzo Alfredo 2h 44m 11s Master 50 Masculí Belloch
295 183 Gimenez Prada David 2h 44m 27s Master 30 Masculí
296 182 Ferrer Saborit Albert 2h 44m 30s Elit/Senior Masculí
297 398 Gimeno Altarriba Joan 2h 44m 59s Master 50 Masculí FOOT-LEEEEE
298 199 Sánchez Delgado Antonio 2h 45m 02s Master 60 Masculí AYALA
299 166 Arroyo Arroyo Diego Alejandro 2h 45m 05s Master 40 Masculí Chuturubike
300 391 Ruiz Barrionuevo Isaac 2h 45m 14s Master 40 Masculí
301 380 De Santos Villagrasa Josep 2h 45m 31s Master 40 Masculí
302 382 Escalante Hernandez Oscar 2h 45m 34s Master 40 Masculí
303 379 Mustaros Gel Quim 2h 45m 38s Master 50 Masculí
304 381 Conesa Tomas Pere 2h 45m 42s Master 50 Masculí
305 488 Gil Cazorla Raul 2h 45m 43s Master 40 Masculí
306 364 Flaquer Pous Alberto 2h 45m 48s Master 50 Masculí Cottet
307 383 Domenech Mestres Robert 2h 45m 50s Master 40 Masculí
308 206 Marin Roldan Javier 2h 45m 53s Master 30 Masculí
309 344 Gasull López Juan Manuel 2h 45m 56s Master 50 Masculí Cottet
310 197 Rubio Torras Toni 2h 46m 02s Master 30 Masculí
311 290 Espada Sanchez Josep 2h 46m 14s Master 50 Masculí
312 276 Guirao Tirado David 2h 46m 17s Master 40 Masculí
313 293 De Jong Boronat Oeds 2h 46m 22s Master 40 Masculí
314 43 Olid Ruiz Daniel 2h 46m 23s Master 40 Masculí BICICLETEROS
315 415 Menchaca Betancur Rodrigo 2h 46m 28s Master 40 Masculí
316 71 Romero Barrera Javier 2h 46m 33s Master 30 Masculí Bttú
317 476 Valle Rodriguez Jonathan 2h 46m 34s Master 30 Masculí
318 144 López Galocha Toni 2h 46m 39s Master 40 Masculí
319 40 Aranda Arjona Josep 2h 46m 43s Master 50 Masculí Bicidecora
320 321 Lopez Pinedo Jenaro 2h 48m 57s Master 50 Masculí
321 112 Benitez Ramos Oscar 2h 49m 17s Master 30 Masculí
322 337 Mulero Plata Juan Manuel 2h 49m 23s Master 40 Masculí
323 269 Sandoval Dominguez Albert 2h 50m 02s
324 508 Cabrera Gallen Ruben 2h 50m 05s Master 40 Masculí TRI2WIN
325 270 Ferrer Dalmau Falgueras Jofre 2h 50m 10s Master 30 Masculí
326 51 Argueta Martinez Alfredo 2h 50m 28s Junior Masculí ninjas pota blava
327 152 Rivas Rodriguez Jose 2h 50m 56s Master 50 Masculí
328 74 Barragan Grancha Sergi 2h 50m 58s Master 40 Masculí
329 53 Garcia Cantero Jeronimo 2h 51m 07s Master 40 Masculí Jabalies Team
330 56 Fernandez Rincon Jose Luis 2h 51m 10s Master 40 Masculí Jabalies Team
331 163 Benavente Ruiz Rafael 2h 51m 32s Master 50 Masculí CCSJD-SPIDER BIKE
332 550 Gil Rodriguez Ruben 2h 52m 04s Master 30 Masculí Granits Barbany
333 455 Patiño Prieto Alejandro 2h 52m 06s Master 30 Masculí
334 273 Gasull Such Albert 2h 52m 09s Master 40 Masculí Sense
335 312 Bolivar Fernandez Juanjo 2h 53m 52s Master 40 Masculí
336 486 Ruiz Rubio Javier 2h 53m 57s Master 40 Masculí Belloch
337 401 Leiva Martin Susana 2h 54m 03s Master 40 Femení UCF UNIO CICLISTA LES FRANQUESES
338 324 Serrano Guerra Francisco 2h 54m 07s Master 40 Masculí Cc medina
339 323 Segura Tomas Antonio 2h 54m 12s Master 30 Masculí Cc medina
340 170 Perez Conde Jose Luis 2h 54m 20s Master 50 Masculí
341 491 Sole Boix Ignasi 2h 54m 47s Master 40 Masculí
342 459 Mejias Vázquez Manuel 2h 55m 12s Master 40 Masculí
343 449 Guijarro Martinez Juan Ramon 2h 55m 16s Master 40 Masculí bikebcn
344 447 Puerta Palacios Sergio 2h 55m 19s Master 40 Masculí Bike Bcn C.C
345 457 Lopez Rubio Raul 2h 55m 23s Master 50 Masculí BIKE BCN CC
346 385 Gomez Guijarro Jordi 2h 55m 29s Master 40 Masculí tabarrones
347 254 Escudero Fernández José 2h 55m 30s Master 50 Masculí Tabarrones
348 146 Montero Navarro Tomas 2h 55m 32s Master 50 Masculí Tabarrones
349 470 Romero Gutierrez Maria Jose 2h 55m 43s Master 40 Femení BIKERGIRLS BEGUES-OUTCYCLING
350 477 De Perosanz Maroñas Iván 2h 56m 02s Master 40 Masculí
351 119 Muriana Espinosa Adrian 2h 56m 56s Elit/Senior Masculí Club Ciclista Sant Joan Despi
352 214 Pascual Salas Jose Carlos 2h 57m 51s Master 30 Masculí
353 88 Antolin Gutierrez Pablo 2h 57m 54s Master 30 Masculí BROKE BIKE MOUNTAIN
354 423 Orta Vila Aram 2h 58m 12s Sub-23 Masculí Badabici Sport
355 327 Rodríguez Martínez Òscar 2h 58m 48s Master 40 Masculí
356 300 Tur Garcia Marc 2h 58m 52s Master 40 Masculí
357 319 Gomez Yanguas Cristian 2h 58m 55s Master 30 Masculí
358 320 Rovira Jofre Jordi 2h 58m 56s Master 40 Masculí
359 2 Puerto Chillida Carlos 2h 59m 27s Master 40 Masculí Talleres chp
360 34 Rus Colmenero Ramon 2h 59m 59s Master 50 Masculí no
361 487 Hernández Eroles Carlos 3h 00m 03s Master 40 Masculí Particular
362 279 López López Julio 3h 00m 23s Master 40 Masculí
363 275 Mestres Castillo Joan 3h 00m 25s Master 40 Masculí
364 469 Lopez Sanchez Enrique 3h 00m 36s Master 40 Masculí OUTCYCLING BEGUES
365 37 Barnils Uña Francesc Xavier 3h 00m 50s Master 40 Masculí
366 348 Olivé Palau Luis 3h 00m 53s Master 50 Masculí Cottet
367 192 Salvador Bober Santi 3h 01m 41s Master 50 Masculí CAN CALVET
368 266 García Pérez Marc 3h 01m 47s Master 30 Masculí
369 267 Garcia Sabin Xavier 3h 01m 58s Master 30 Masculí
370 268 Garriga Piferrer David 3h 02m 00s Master 30 Masculí
371 165 Rodriguez Lopez Jose Antonio 3h 02m 08s Master 30 Masculí
372 155 Garcia Alonso Andreu 3h 02m 10s Master 30 Masculí C.C. Medina
373 432 Gonzalez Muro Toni 3h 02m 18s Master 40 Masculí
374 353 Novell Puig Jaume 3h 02m 48s Master 50 Masculí Cottet
375 367 Cristobal Caixach Pilar 3h 03m 22s Master 40 Femení Cottet
376 357 Presas Tellez Ignasi 3h 03m 25s Master 50 Masculí Cottet
377 340 Merino Arranz Miguel 3h 04m 26s Master 40 Masculí Cottet
378 1 Puerto Chillida Rafael 3h 04m 36s Master 50 Masculí
379 414 Molina Osuna Juan Manuel 3h 04m 50s Master 40 Masculí
380 439 Delgado 5467690 Abel 3h 05m 02s Master 30 Masculí
381 504 Edo Lopez Xavi 3h 05m 13s Master 30 Masculí
382 507 Cerezo Casado Jesús 3h 05m 14s Master 30 Masculí
383 539 Fernández Garcia Jose 3h 05m 19s Master 60 Masculí Terrabike
384 256 Garcia De Roa Jose Luis 3h 05m 31s Master 40 Masculí 11-46
385 257 Ruiz Gallego Rafa 3h 05m 33s Master 40 Masculí 11-46
386 478 Canet Ballester Joan 3h 05m 38s Elit/Senior Masculí
387 263 Hinojo Herencia Javier 3h 05m 43s Master 30 Masculí
388 229 Munuera Lorente Chescu 3h 05m 46s Master 40 Masculí 205 MORENITO, PENYA CICLISTA
389 438 Giner Fernandez Alejandro 3h 05m 54s Master 30 Masculí
390 394 González Abós Carol 3h 05m 57s Elit Femení
391 482 González Ruiz Gabriel 3h 06m 32s Master 40 Masculí Belloch
392 78 Poza Monge Martin 3h 06m 46s Cadet Masculí C.C. EL CAU DE LA BICI
393 77 Poza Lazaro Juan Ramon 3h 06m 49s Master 50 Masculí C.C. EL CAU DE LA BICI
394 151 Ripoll Daza Matias 3h 06m 51s Master 50 Masculí
395 373 Rodríguez López Rubén 3h 06m 54s Master 30 Masculí
396 185 Pérez Soler Miguel 3h 07m 12s Master 40 Masculí
397 148 Solà Pascual Àlex 3h 07m 29s Elit/Senior Masculí
398 50 Argueta Gonzalez Miguel 3h 07m 49s Master 50 Masculí ninjas pota blava
399 495 Espada Rejas Lucas 3h 08m 03s Master 40 Masculí Culebras
400 435 Pérez Caparrós Iván 3h 08m 43s Master 30 Masculí
401 422 Soto Martinez Javier 3h 08m 52s Master 30 Masculí Bike Brothers BTT
402 421 Soto Martinez Oscar 3h 08m 55s Master 30 Masculí Bike Brothers BTT
403 429 Soto Martinez Juan Carlos 3h 08m 57s Master 40 Masculí Bike Brothers BTT
404 425 Soto Martinez Manuel 3h 08m 59s Master 40 Masculí Bike Brothers BTT
405 472 Postigo Soldevilla Enrique 3h 09m 01s Master 30 Masculí BIKE BCN CC
406 409 Pasanau Zambrana Manuel 3h 09m 08s Master 40 Masculí Badabici Sport
407 304 Lopez Vazquez Manuel 3h 09m 29s Master 50 Masculí Stopsuicidiomilitares
408 188 Serrano Marin Jose 3h 10m 59s Master 40 Masculí
409 187 Carbonell Sanchez Alex 3h 11m 02s Master 30 Masculí Terrassa bike btt
410 118 Garcia Del Rio Oscar 3h 11m 36s Master 40 Masculí
411 120 Gonzalez Morillas Eduardo 3h 11m 43s Master 40 Masculí Ninguno
412 532 Bonilla Trujillo David 3h 12m 26s Master 30 Masculí
413 186 Navarro Cortes Ibo 3h 12m 42s Master 40 Masculí TERRASSA BIKE BTT
414 189 Serrano Marin Luis 3h 13m 32s Master 40 Masculí
415 117 Ávila Garofano Jorge 3h 15m 19s Master 40 Masculí Granada C.F
416 356 Lao Luque Xavier 3h 15m 31s Master 50 Masculí Cottet
417 355 Bertroli Mota Francesc 3h 15m 41s Master 50 Masculí Cottet
418 133 Torrado Galocha Carlos Javier 3h 15m 48s Master 50 Masculí
419 322 Tarradellas Noguera Jordi 3h 16m 15s Elit/Senior Masculí
420 140 Ruiz Estévez Alberto 3h 16m 30s Master 40 Masculí BICICLINIC
421 129 Catalán Vázquez Miguel 3h 17m 04s Master 40 Masculí Independiente
422 130 González De La Cueva Antonio 3h 17m 08s Master 40 Masculí
423 411 Ruperez Romero Oscar 3h 17m 57s Master 40 Masculí ?
424 406 Lozano Escribano Carlos 3h 19m 42s Master 40 Masculí
425 376 Puertas Fernandez Alicia 3h 19m 52s Master 40 Femení
426 282 Castaño Martin Felipe 3h 20m 50s Master 50 Masculí Club ciclista Maçanet
427 97 Bellido Ortiz Luis 3h 20m 59s Master 30 Masculí
428 99 Ribas Porras Ruben 3h 21m 01s Elit/Senior Masculí ningún
429 252 Aranda Villatoro Francisco 3h 21m 37s Master 50 Masculí
430 317 Martínez Guerra Sergio 3h 23m 14s Master 30 Masculí DH to Death
431 326 Chillaron Bestard Albert 3h 23m 20s Master 30 Masculí
432 442 Izquierdo Montero Félix 3h 24m 25s Master 40 Masculí
433 352 Blanco Navarrete Carles 3h 25m 22s Master 40 Masculí Cottet
434 360 Roig Surribas Paula 3h 25m 25s Master 40 Femení Cottet
435 533 Aranda Jordá Jorge 3h 25m 30s Master 50 Masculí Belloch
436 483 Ruche Zarza Enrique 3h 25m 33s Master 50 Masculí
437 62 Sanchez Quiñones David 3h 25m 46s Master 40 Masculí
438 64 Gabarda Panosa Xavier 3h 25m 56s Master 30 Masculí
439 63 Rodríguez Sánchez Raúl 3h 26m 00s Master 40 Masculí
440 104 Batlles Bellavista Joaquim 3h 26m 06s Master 40 Masculí
441 480 Campos Serrano Rafael 3h 26m 23s Master 50 Masculí Belloch
442 227 Girbau Terricabras Josep 3h 28m 07s Master 60 Masculí UNIO CICLISTA LES FRANQUESES
443 558 Rodriguez Jimenez Carme 3h 28m 09s Master 50 Femení UCF LES FRANQUESES SEGÚ
444 297 Lopez Navarro Andres 3h 28m 14s Master 40 Masculí CEM CERDANYOLA
445 309 Martínez Resina Adrián 3h 28m 20s Elit/Senior Masculí
446 33 Dominguez Cano Jose Manuel 3h 28m 27s Master 40 Masculí Mazinbikes
447 410 Sànchez Arenas Raül 3h 32m 23s Master 40 Masculí
448 416 Amate Maya Ruben 3h 32m 26s Master 40 Masculí
449 171 Aranzueque Cañavate Salva 3h 32m 37s Master 50 Masculí
450 167 Jimenez Jimenez Francisco 3h 32m 39s Master 40 Masculí
451 509 Sánchez Ibarra José Ramón 3h 33m 07s Master 40 Masculí Tri2win
452 335 Doy Gorina Joaquim 3h 34m 07s Master 50 Masculí AMCC
453 336 Sendiña Pérez Carolina 3h 34m 11s Master 40 Femení AMCC
454 397 Garcia Carrasco Jaume 3h 34m 15s Master 50 Masculí AMCC (Arenys de Mar Club Ciclista)
455 59 Morero Beltran Juan 3h 34m 19s Master 50 Masculí Ciclos Morenito
456 60 Molina Martinez Carlos 3h 34m 23s Master 50 Masculí Bestial Wolf Team
457 103 Molina Gómez Anabel 3h 34m 29s Elit Femení
458 237 Ruz Ramos Rafael 3h 34m 50s Master 40 Masculí Ironbikers
459 243 Diaz Hurtado Jordi 3h 34m 54s Elit/Senior Masculí
460 445 Uceda Santos Genís 3h 35m 14s Elit/Senior Masculí
461 546 Muñoz Gallego Mario 3h 35m 18s Master 30 Masculí Granits Barbany
462 333 Herrero Esturillo Gerard 3h 35m 34s Master 40 Masculí
463 371 Contreras Serrano Blas 3h 37m 19s Master 30 Masculí
464 82 Cortes Pastor Jose 3h 39m 37s Master 40 Masculí
465 399 Ibañez Rodriguez Anselmo 3h 39m 43s Master 50 Masculí
466 76 Puerto Alvarez Lluís 3h 39m 51s Master 50 Masculí
467 80 Cortes Pastor Jorge 3h 39m 55s Master 40 Masculí Catedra bike
468 400 Badaracco Torres Rodrigo Alfredo 3h 39m 59s Master 30 Masculí
469 468 Vilageliu Elcacho Biel 3h 42m 47s Junior Masculí
470 168 Fernandez Gomez Juan Carlos 3h 43m 54s Master 50 Masculí Btt la llagosta
471 177 Buendia Garcia Toni 3h 43m 59s Master 40 Masculí
472 345 López Novell Josep 3h 44m 46s Master 40 Masculí Cottet
473 93 Gine Verdugo Javier 3h 47m 24s Master 30 Masculí BAIX BIKERS TEAM
474 107 Orgilles Rodríguez Daniel 3h 47m 26s Master 40 Masculí
475 158 Garcia Garcia Llurens Gabriel 3h 47m 28s Master 30 Masculí Baix Bikers Team
476 84 Moreno Ropero Marco Antonio 3h 47m 44s Master 50 Masculí Baix Bikers Team
477 124 Barral Rubio José María 3h 47m 50s Master 40 Masculí Baix bikers team
478 83 Galan Blanco Raúl 3h 47m 56s Master 40 Masculí Baix Bikers Team
479 211 Castarnado Hebilla Francisco 3h 50m 02s Master 40 Masculí Muntbikes
480 68 Toledano Martinez Juan Antonio 3h 50m 12s Master 40 Masculí
481 255 Bueno Lopez Jose Antonio 3h 53m 39s Master 40 Masculí Acuario Team bike
482 202 Padilla Granero Jose Ramon 3h 54m 56s Master 40 Masculí Mataro 70's Btt
483 265 Garcia Fernandez Javier 3h 55m 04s Master 40 Masculí
484 9 Herrero Torres Cesar 3h 55m 26s Master 50 Masculí BCN TRIFORFUM
485 10 Galan Colom Albert 3h 55m 33s Master 50 Masculí Cariñena Cicles
486 253 Garcia Domenech Carles 4h 01m 12s Master 40 Masculí
487 588 Olle Camprubí Xavier 4h 09m 20s Master 40 Masculí La Roca Village
488 301 Crespiera Ollé Romà 4h 09m 34s Master 50 Masculí GUAYABA TEAM
489 441 Alvarez Rebollo Emilio 4h 12m 19s Master 50 Masculí TEAMPRO BIKEROS
490 587 Otano Navarro David 4h 24m 54s Master 50 Masculí Roca Village
491 502 Martinez Villalonga Carlos 4h 24m 56s Master 30 Masculí

©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles