Classificació PREFERENCIAL Prehistòrica 2017

POS. DOR. PRIMER COGNOM SEGÓN COGNOM NOM TEMPS CATEGORIA CLUB
1 558 Colome Roca Oriol 1h 35m 27s Master 30 Masculí grup esportiu Esteve
2 519 Sinués Micó Mario 1h 37m 03s Elit/Senior Masculí
3 491 Argelaguer Martínez Roger 1h 37m 13s Master 30 Masculí FA-SOL BIKES
4 605 Casals Carranza Jaume 1h 39m 03s Elit/Senior Masculí Team Scott
5 583 Carnicer Roig Jordi 1h 39m 53s Master 30 Masculí Team Scott
6 585 Pascual Llorente Ferran 1h 42m 14s Master 30 Masculí Team Scott
7 84 Subirats Checa Albert 1h 42m 51s Elit/Senior Masculí
8 6 Romero Toro Valentin 1h 44m 32s Master 40 Masculí EL TEMPLO DEL BIKER
9 387 Fernández Ferreiro Diego 1h 47m 05s Master 40 Masculí corvi
10 586 Ferrer Ribas Oscar 1h 47m 58s Elit/Senior Masculí Team Scott
11 584 Donadeu Perarnau Marc 1h 48m 01s Elit/Senior Masculí Team Scott
12 412 Algarrada Vico Antonio 1h 48m 20s Junior Masculí Medina competición
13 604 Fruitós Moncho Joan 1h 48m 45s Master 30 Masculí
14 386 Fernandez Vazquez Estefan 1h 49m 07s Master 30 Masculí BIKENYRGAS
15 430 Puig Ibañez Francesc 1h 49m 11s Master 30 Masculí Cicles catalunya
16 454 Baltà Josa Pol 1h 49m 30s Master 30 Masculí ANCLAS CLUB CICLISTA
17 116 Martinez Collados Antonio 1h 49m 34s Master 40 Masculí CC RAT PENAT CASTELLDEFELS
18 607 Vila Mitjans Jaume 1h 49m 40s Master 50 Masculí Monbike
19 290 Jimenez Gutierrez Juanjo 1h 50m 03s Master 30 Masculí zass-k
20 15 Padilla Yeste Francisco 1h 50m 07s Master 40 Masculí Bicivoladores-Extrem
21 83 Gavilán Luque Alberto 1h 50m 10s Master 40 Masculí ETXEONDO #JECREW
22 264 Sanchez Navarro Jose Carlos 1h 50m 15s Master 30 Masculí bikespi
23 588 Portilla Parrilla Carlos 1h 50m 30s Master 30 Masculí
24 381 Rovira Fabregas Eduard 1h 50m 45s Elit/Senior Masculí vbsports
25 132 Longhi Fantin Diogo 1h 51m 00s Master 30 Masculí C.c. Prat Bike
26 574 Garcia Suarez Francisco 1h 51m 30s Master 40 Masculí
27 477 Rodríguez Barba Carlos 1h 51m 45s Master 40 Masculí
28 487 Porcel Ortiz Ismael 1h 51m 57s Master 30 Masculí Btwin terrassa
29 230 Perez Mateo Marc 1h 52m 15s Elit/Senior Masculí
30 505 Bayó Martinez Francecs 1h 52m 30s Master 30 Masculí Addictbike
31 497 Preckler Almansa Eloi 1h 53m 05s Elit/Senior Masculí Amunt Club Ciclista
32 630 De Pasquale De Pasquale Francesco 1h 53m 30s Master 30 Masculí
33 575 Dehez - Amaury 1h 54m 17s Master 30 Masculí FASTTRIATLON
34 214 Berrocal Lopez Jonathan 1h 54m 20s Master 30 Masculí Ravet bike
35 29 Gutierrez Molano Antonio 1h 54m 31s Master 40 Masculí palau solita i plegamans
36 33 Riguillo Butjosa Marc 1h 54m 33s Master 30 Masculí RIPOLLET RACING BIKERS
37 142 Acedo Hidalgo Miguel Angel 1h 54m 39s Master 40 Masculí C.C. PRAT BIKE
38 597 Raposo Mateo Raul 1h 54m 40s Master 30 Masculí Badakillers
39 596 Buhler Horvath Matías 1h 54m 42s Master 30 Masculí
40 175 Simon Martinez Eduardo 1h 55m 43s Master 40 Masculí Badakillers
41 208 Fernandez Romero David 1h 55m 48s Master 40 Masculí Attitude bikes
42 516 Ortega Martinez Alfonso 1h 55m 58s Elit/Senior Masculí Belloch
43 563 Perez De La Fuente Santi 1h 56m 42s Master 40 Masculí Espaiwellness
44 265 Galera Madueño Oscar 1h 56m 55s Elit/Senior Masculí
45 445 Pallejà Fortuny Marc 1h 57m 48s Master 30 Masculí Bicicletes segu
46 395 Peña Franco Jose 1h 58m 01s Master 40 Masculí
47 53 Segú Pombo Ernest 1h 58m 07s Master 40 Masculí
48 344 Gonzalez Oliver Marc 1h 58m 14s Master 30 Masculí RR Bikers
49 580 Viñas Anglada Jaume 1h 58m 18s Master 50 Masculí Bikeromanes
50 173 Arias Cambero Francisco 1h 58m 24s Master 50 Masculí Attitudebikes
51 156 Ruiz Gonzalez Antonio 1h 58m 33s Master 40 Masculí
52 572 Bucosa López David 1h 58m 37s Master 30 Masculí Sports cycling
53 215 Delgado Fuentes Juanjo 1h 58m 42s Master 40 Masculí
54 56 Balue Trepat Albert 1h 58m 49s Master 30 Masculí
55 159 Gonzalez Piedras Jose Manuel 1h 59m 00s Master 40 Masculí CLUB CICLISTA BARRI SANFELIU
56 403 Juan Berastegui Eduard 1h 59m 14s Master 40 Masculí CC. Ratpenat
57 603 Morales Villegas Miquel 1h 59m 16s Infantil Masculí La Torreta Bike
58 495 Ortiz Morenate Victor 1h 59m 22s Master 30 Masculí NIVELL BIKE
59 444 Ramos Espinar Albert 1h 59m 35s Master 30 Masculí Tramonto team La Garriga
60 134 Carmona Moreno Jose Antonio 1h 59m 38s Master 40 Masculí Attitude bikes
61 225 Camacho Zapata David 1h 59m 42s Master 30 Masculí Bicivoladores extrem
62 589 Sanchez Mallorquin Rafa 1h 59m 45s Master 40 Masculí Team Scott
63 595 Vásquez Henao Juan Manuel 1h 59m 47s Master 30 Masculí Ravet Bike
64 594 Martínez Ravetllat Lluis 2h 00m 02s Master 40 Masculí Ravet Bike Parets
65 561 Aznar Codina Toni 2h 00m 12s Master 50 Masculí BIKEROMANES
66 369 Garzon Triadó Xevi 2h 00m 18s Master 40 Masculí Bike Girona
67 413 Felip Silvestre Guillem 2h 00m 28s Master 30 Masculí NIVELL BIKE
68 616 González Escudero Sonia 2h 00m 45s Elit Femení Team Scott
69 7 Sanchez Castellano Vicente 2h 02m 18s Master 50 Masculí Club ciclista bellavista
70 129 Lobelle Jiménez Jordi 2h 02m 32s Master 30 Masculí Attitude bike
71 587 Marin Morales Claudia 2h 02m 59s Elit Femení Team Scott
72 590 Bombí Roger María 2h 03m 02s Master 30 Femení Team Scott
73 418 Guzman Muñoz Joel 2h 03m 19s Master 30 Masculí
74 472 Bermejo Pérez Jorge 2h 03m 28s Junior Masculí Máquinas
75 496 Caballero Bermejo Sergio 2h 03m 52s Master 30 Masculí NIVELL BIKE
76 66 Rodríguez Trujillo Daniel 2h 03m 58s Master 30 Masculí C.C. Plana Lladó
77 552 Marfil Boladeras Nerea 2h 04m 08s Cadet Femení BICISTONI
78 275 Garriga Sánchez Pere 2h 04m 15s Junior Masculí Unió Ciclista Les Fraqueses
79 209 Reverte Ortega Sergio 2h 04m 23s Master 40 Masculí Hydro Team Bikes
80 55 Plantada Compte Xavi 2h 04m 43s Master 40 Masculí RAVET BIKE
81 147 Reseco Acedo Francisco Javier 2h 04m 58s Master 40 Masculí Ac Prat
82 303 Costa Massagué Tony 2h 05m 04s Master 40 Masculí C.C.Alcover
83 557 Solanas Miralles Christian 2h 05m 19s Master 40 Masculí
84 232 Sánchez Torres David 2h 05m 24s Master 40 Masculí Sobrebici Team.es Montmelo
85 248 Tirado Moreno Servando 2h 05m 29s Master 40 Masculí Los Bicivoladores-Extrem
86 602 Espina Cortés Pau 2h 05m 36s Cadet Masculí La Torreta Bike C.C.
87 600 Sánchez-Palencia Crespo Pol 2h 05m 45s Infantil Masculí 1108 La Torreta Bike Club Ciclista
88 560 Domenech Zamarreño Carlos 2h 06m 09s Master 40 Masculí 332 Medina, Club Ciclista
89 570 Cerrillo López Raúl 2h 06m 20s Master 30 Masculí Alpha Bikers
90 85 Batalla Rubio Ivan 2h 06m 43s Master 40 Masculí Ivan El Terrible
91 100 San Jose Moya Alex 2h 06m 48s Master 30 Masculí picapaarriba team
92 96 Blasco Tomàs David 2h 06m 51s Master 30 Masculí Penya la Buti
93 279 Calsapeu Rectoret Xandri 2h 07m 22s Master 30 Masculí CC Different Bike/Kin Pedal Team
94 64 Checa Moreno Miquel 2h 07m 26s Master 40 Masculí EL TEMPLO DEL BIKER
95 298 Cordero Cano Jesus 2h 07m 30s Master 30 Masculí CATEDRA BIKES
96 397 Santillana Viñallonga Jordi 2h 07m 36s Master 30 Masculí Foot-leeeee team
97 396 Rodriguez Duran Daniel 2h 07m 41s Master 30 Masculí Footleeee
98 394 Viudez Gonzalez Oliver 2h 07m 47s Master 30 Masculí BIKE BCN & BTTROS BAIX LLOBREGAT
99 566 Iritia Potente Ricard 2h 07m 53s Master 30 Masculí ESPAI
100 492 Vilalta Ramos Josemaria 2h 07m 58s Master 40 Masculí ELECTROIZAS
101 399 Lamadrid Cañete Javi 2h 08m 25s Master 40 Masculí Pancetas team
102 304 Santos Garcia Sergio 2h 08m 36s Master 30 Masculí Rokabikes
103 89 Gil Jimenez Robert 2h 08m 55s Master 30 Masculí Unió Ciclista les Franqueses
104 12 García Barragan Toni 2h 08m 58s Master 40 Masculí Club ciclista sant joan despi
105 608 Reyes Salamanca Xavi 2h 09m 10s Master 30 Masculí Camí dels Ibers Trail Running
106 170 Gomez Diaz Manuel 2h 09m 36s Master 30 Masculí Catedrabikes
107 115 Alarcon Aguza Luis Alarcon 2h 09m 39s Master 50 Masculí
108 18 Salmeron Gonzalez Fran 2h 09m 46s Master 40 Masculí SPORT BIKE BCN
109 186 Barredo Gonzalez Tomas 2h 10m 05s Master 40 Masculí biciados
110 568 Fernandez Gutierrez Miguel 2h 10m 13s Master 40 Masculí Espai Wellness
111 187 Lopez Nogales Manuel 2h 10m 19s Master 50 Masculí ccsjdp
112 451 Caicedo Chavarria Luis 2h 11m 10s Master 30 Masculí BIKE BCN
113 19 Alvarez Pretel Javier 2h 11m 17s Master 40 Masculí Piulas
114 2 Librero Barranco Manuel 2h 11m 32s Master 30 Masculí Molinillo Express
115 273 Ruiz Pacheco Jordi 2h 11m 36s Master 40 Masculí Walking-Cleta
116 198 Jimenez Alcazar Genaro 2h 11m 42s Master 50 Masculí Club Ciclista Sant Joan Despi
117 194 Bello Bodas Miguel 2h 11m 48s Master 40 Masculí Addictbike
118 202 Aldea Tudela Carlos 2h 11m 56s Master 50 Masculí
119 144 Ylleras Sillero Paco 2h 11m 58s Master 40 Masculí C.C.sant Joan despi
120 581 Alcon Ribas Salvador 2h 12m 03s Master 50 Masculí Bikeromanes
121 564 Gonzalez Juan Enrique 2h 12m 11s Elit/Senior Masculí
122 103 Gonzalez Murcia Juan 2h 12m 16s Master 40 Masculí BIKEHOME
123 188 Lancho Navarro Sebastià 2h 12m 38s Master 40 Masculí Biking point
124 68 Brunet Turull Francesc 2h 12m 41s Master 40 Masculí C.C.SANT JOAN DESPI
125 141 Puebla Buendia Hilari 2h 12m 49s Master 30 Masculí Club Ciclista Sant Joan Despí
126 405 Suriñach Portet Pere 2h 13m 00s Master 30 Masculí tonabikes
127 438 Moreno Poblete Jordi 2h 13m 06s Master 40 Masculí
128 140 Zorrilla Idañez Jose Antonio 2h 13m 12s Master 40 Masculí medina santa perpetua
129 326 Sanchez Vara Sergio 2h 13m 27s Master 30 Masculí
130 45 Casals Serra Xavier 2h 13m 29s Master 30 Masculí
131 193 Sanchez Calabria Alberto 2h 13m 36s Master 30 Masculí Ciclos la salut
132 180 Ceballos Rosa Manuel 2h 13m 43s Master 50 Masculí CEGUB
133 58 Pallares Robles Juan 2h 13m 49s Master 30 Masculí ravet bike
134 160 Matamoros Félix José Manuel 2h 14m 05s Master 40 Masculí CLUB CICLISTA BARRI SANFELIU
135 503 Castillo Rubio Eduard 2h 14m 24s Master 30 Masculí LA TORRETA BIKE
136 127 Perez Cabot Jonatan 2h 14m 27s Master 40 Masculí Club ciclista lluro
137 203 Suarez Manceras Jose 2h 14m 31s Master 40 Masculí Jabalies team
138 218 Sanchez Galeano Albert 2h 14m 34s Master 30 Masculí
139 388 Carbo Marquez Ruben 2h 14m 37s Master 40 Masculí cc sant joan despi
140 4 Marquès Fàbregas Dídac 2h 14m 41s Elit/Senior Masculí Coixos Team
141 10 Villa Romero Jesús 2h 14m 45s Master 40 Masculí LA LLAGOSTA
142 30 Ferre Martinez Emilio 2h 15m 11s Master 30 Masculí MORLACOS TEAM
143 268 Bonet Fernandez Oliver 2h 15m 21s Master 30 Masculí bikehome
144 240 Rivas Olivares Jesus 2h 15m 25s Master 30 Masculí CCRatpenat
145 474 Algarrada Caballero Francisco 2h 15m 33s Master 50 Masculí Máquinas
146 447 Guijarro Martinez Antonio 2h 15m 37s Master 40 Masculí Bikebcncc
147 448 Aguilera Rangel Carlos 2h 15m 47s Master 30 Masculí Les Fonts btt
148 172 García Rodríguez Justo 2h 15m 52s Master 30 Masculí
149 425 Comas Evangelista Agustin 2h 16m 33s Elit/Senior Masculí
150 427 Jimenez Ruiz Antonio 2h 16m 42s Master 40 Masculí Pinochos
151 20 Carrasquilla Pous Jordi 2h 16m 47s Master 30 Masculí Cc Lefa team
152 311 Ortega Lopez Javier 2h 17m 26s Master 40 Masculí Attitudebikes
153 280 Padros Fernandez Miquel 2h 17m 32s Master 40 Masculí Club Ciclista Begues
154 256 Panades Ferrer Jorge 2h 17m 50s Master 40 Masculí Cotybikers
155 297 Romero Moyano David 2h 17m 55s Master 40 Masculí COTY SPORTS TEAM
156 398 Montealto Balba Kevin Montealt.. 2h 18m 31s Elit/Senior Masculí
157 106 Pulido Lopez Jose Javier 2h 19m 01s Master 30 Masculí Attitudebikes
158 57 Rodriguez Hernandez Jesus 2h 19m 08s Master 40 Masculí ravet bike
159 201 Redondo Cardoso Jonatan 2h 19m 26s Master 30 Masculí
160 8 De Diego Martinez Jordan 2h 19m 30s Master 30 Masculí Bicivoladores Extrem
161 611 Teixidó Devesa Marc 2h 19m 52s Master 30 Masculí ROCABIKES
162 609 Filba Devesa Edu 2h 19m 53s Master 40 Masculí ROCABIKES
163 1 Mesas Donnay Andreu 2h 20m 00s Master 40 Masculí CNVicETB
164 226 Garcia Roman David 2h 20m 02s Master 40 Masculí LOS 3 AMIGOS
165 501 Font De Juan Alberto 2h 20m 07s Master 30 Masculí no
166 582 Sanroma Roger Alex 2h 20m 09s Master 30 Masculí
167 131 Diaz Mateos Antonio 2h 20m 22s Master 60 Masculí RR Bikers
168 119 Collado Espejo Sergio 2h 20m 27s Master 30 Masculí Walking Cleta
169 143 Guirao Tirado David 2h 20m 41s Master 40 Masculí
170 453 Conesa Juan Jose Maria 2h 20m 42s Master 40 Masculí
171 282 Del Tarré Hernansaez Luis 2h 20m 53s Master 40 Masculí Club Ciclista Castelldefels Bel..
172 402 Faura Aranda Ignacio 2h 21m 06s Master 30 Masculí
173 250 Garcia Gomez Alberto 2h 21m 25s Elit/Senior Masculí Walking cleta
174 231 Sanjuan Pedraza Daniel 2h 21m 30s Master 30 Masculí
175 150 Carrera Ruiz Javier 2h 21m 43s Master 30 Masculí LOS BICIVOLADORES EXTREM
176 128 Gámez Cedillo Javier 2h 21m 55s Master 30 Masculí Los petaos
177 81 Romero Garcia Ivan 2h 22m 02s Master 30 Masculí
178 382 Mestre Honrubia Josep 2h 22m 08s Master 40 Masculí Cococorb
179 364 Del Campo Rodriguez Vicente 2h 22m 16s Master 40 Masculí Club btt Open Natura
180 22 Font Vilà Gerard 2h 22m 22s Master 30 Masculí Lefa Team
181 21 Tort Aguero Jose Maria 2h 22m 27s Master 40 Masculí Lefa Team
182 46 Bonfill Domenech Jordi 2h 22m 32s Master 30 Masculí
183 353 Rodriguez Reyes Francisco J 2h 22m 42s Elit/Senior Masculí MaskTeam
184 332 Ramos Alcalá Sergio 2h 22m 51s Master 30 Masculí
185 189 Delgado Fuentes Salvador 2h 22m 56s Master 40 Masculí
186 13 Cobo Casado Diego 2h 23m 02s Master 40 Masculí
187 112 Sánchez Sánchez Josep Mª 2h 23m 08s Master 50 Masculí RR BIKERS
188 302 Perez Villanueva Albert 2h 23m 12s Master 40 Masculí cc Sprint Bike
189 253 Lluch Lopez Jaume 2h 23m 17s Master 50 Masculí
190 359 Martinez Salinas José 2h 23m 20s Master 50 Masculí JUANITO PC
191 480 Chamero Pacha Javier 2h 23m 24s Master 40 Masculí
192 484 Sabari Comas Carles 2h 23m 29s Master 40 Masculí BTT LLAGOSTERA
193 80 Garcia Paredes Miguel Angel 2h 23m 34s Master 40 Masculí
194 358 Martínez Domene Irene 2h 23m 39s Elit Femení Team Scott
195 434 Brao Martinez Francisco 2h 23m 48s Master 40 Masculí juanito club peña ciclista
196 169 Verdón Peña Juan 2h 23m 55s Master 40 Masculí Catedra bikes
197 354 Luthar Lopez Esteban 2h 23m 59s Master 40 Masculí
198 157 Fernández Sola Alberto 2h 24m 06s Master 30 Masculí
199 206 Wu . Bingbing 2h 24m 27s Master 30 Masculí Cottet
200 404 Boltà Parera Francesc 2h 24m 31s Master 40 Masculí Ses Bikers
201 470 Simon Perez Carles 2h 25m 00s Master 40 Masculí
202 469 Mirtschink - Sandro 2h 25m 21s Master 40 Masculí
203 489 Schizzi - Andrea 2h 25m 38s Master 30 Masculí
204 133 Navarro Reyes Pedro 2h 25m 42s Master 30 Masculí
205 220 Martin Rios Raul 2h 25m 47s Master 30 Masculí catedrabikes
206 229 Villanueva Piqueras Jesus 2h 26m 04s Master 40 Masculí
207 569 Ramirez Corbacho Carlos 2h 26m 10s Master 30 Masculí Espai Wellness
208 70 Alvarez Albacete Ignasi 2h 26m 17s Master 30 Masculí MAKROBIKE
209 69 Rubio Mas David 2h 26m 22s Master 40 Masculí S.C.LA CONCORDIA CABRILS
210 111 Cano Ramirez Jose Antonio 2h 26m 28s Master 40 Masculí peña el palo
211 378 Castillo Ibañez Raul 2h 26m 34s Master 30 Masculí ADN Procycling Team
212 456 De Villamore Ichaso Alex 2h 26m 39s Master 40 Masculí
213 23 Ibañez López Robert 2h 26m 44s Master 30 Masculí
214 269 Perez Vega Diego 2h 26m 48s Master 50 Masculí CICLISTA SAN jOAN DESPI
215 337 Peinado Castillo Manu 2h 26m 55s Master 50 Masculí FASTTRIATLON
216 200 Bertran Vaqué Salvador 2h 27m 02s Master 50 Masculí BTT ARGENTONA
217 601 Sánchez-Palencia Rios Ricardo 2h 27m 06s Master 40 Masculí
218 565 Florensa Garcia Angel 2h 27m 24s Master 40 Masculí Club ciclista agramunt
219 527 Idígora Planas Albert 2h 27m 42s Master 50 Masculí
220 262 Gutiérrez Pi Eloi 2h 28m 06s Master 30 Masculí
221 336 Valverde Ruiz Carlos 2h 28m 17s Master 40 Masculí el trébol
222 168 Lebron León Luis Miguel 2h 28m 37s Master 40 Masculí RRBikers
223 383 Diaz Toledano Francisco 2h 28m 50s Master 30 Masculí Reyes de la montaña
224 316 Roda Faura Marc 2h 30m 32s Master 30 Masculí Club Ciclista Castelldefels Bel..
225 26 Santano Camps Carles 2h 30m 34s Elit/Senior Masculí
226 153 Cantos Gil De Pareja Carlos 2h 30m 36s Master 30 Masculí WALKING CLETA
227 101 Romero Barrera Javier 2h 30m 38s Master 30 Masculí Bttú
228 11 Robles Gonzalez Jose Luis 2h 30m 43s Master 40 Masculí Bicivoladores-Extrem
229 25 Valle Rodriguez Jonathan 2h 30m 56s Elit/Senior Masculí
230 529 Urraca Contreras Javier 2h 30m 58s Master 40 Masculí Cottet
231 540 Bonache Fernández Juan Carlos 2h 30m 59s Master 40 Masculí Cottet
232 392 Lopez Rubio Raul 2h 31m 05s Master 40 Masculí BIKE BCN CC
233 113 Rodriguez Porto Xavi 2h 31m 12s Master 50 Masculí Medina Sta Perpetua
234 553 Mustaros Gel Quim 2h 31m 16s Master 50 Masculí
235 44 Ruiz Torrico David 2h 31m 21s Master 30 Masculí Los Bicivoladores Extrem
236 283 Alvarez Dominguez Carlos 2h 31m 28s Master 30 Masculí
237 459 Pages Juan Xavier 2h 31m 33s Master 40 Masculí COTY BIKERS
238 420 Marin Del Rio Jonathan 2h 31m 39s Master 30 Masculí
239 73 Jones Rodriguez Sandra 2h 31m 45s Master 30 Femení TRIACTIVA
240 76 Gispert Porcar Xavier 2h 31m 52s Master 40 Masculí TRIACTIVA
241 247 Sirvent Martinez Raul 2h 32m 04s Master 30 Masculí
242 257 Cortes Pastor Jorge 2h 32m 10s Master 40 Masculí Catedra bike
243 155 Berenguel Aguado Carlos 2h 32m 17s Master 30 Masculí
244 72 Ramos Alcalá Jose Maria 2h 32m 28s Master 40 Masculí
245 92 Valasco Soria Jose Manuel 2h 32m 32s Elit/Senior Masculí
246 244 Moll Quintana Pedro 2h 32m 36s Master 40 Masculí CLUB CICLISTA SANT JOAN DESPÍ
247 40 Dominguez Cano Jose Manuel 2h 32m 40s Master 40 Masculí Mazinbikes
248 446 Moreno Jimenez Manuel 2h 32m 45s Master 40 Masculí bikebcn
249 125 Navarro Rodriguez Jose 2h 32m 48s Master 30 Masculí Team Sabadell
250 464 Perez Garcia Vicente 2h 32m 55s Master 40 Masculí Tabarrones
251 295 Ramon Garrido Tomas 2h 32m 58s Master 50 Masculí particular
252 375 Leal Torres Luis 2h 33m 06s Master 40 Masculí CLUB CICLISTA BEGUES
253 90 Migallon Ramirez Miguel 2h 33m 09s Master 30 Masculí BIKE BCN
254 409 Leiva Puig Angel 2h 33m 17s Master 40 Masculí QALAIAÏA
255 165 Barreiros Fernandez Manuel 2h 33m 23s Master 40 Masculí
256 286 Carmona Hernando Rubén 2h 33m 33s Master 30 Masculí
257 324 Santiago Lopez Jordi 2h 33m 39s Master 30 Masculí
258 334 Cebrián Martínez Martí 2h 33m 42s Master 40 Masculí cap
259 288 Rodríguez Costa Roland 2h 34m 13s Master 40 Masculí
260 485 Ribas Vicente Josep 2h 34m 20s Master 40 Masculí BICIS ESTEVE
261 91 Rossell Antequera Raul 2h 34m 26s Master 30 Masculí ccarenys de munt
262 238 Lombardo Viciosa Miquel 2h 34m 30s Master 40 Masculí CC Arenys de Munts
263 249 Rubio Castillejo Mikel 2h 34m 37s Master 40 Masculí
264 79 Ibañez Gonzalez Jesus 2h 34m 44s Master 60 Masculí
265 460 Olid Ruiz Daniel 2h 35m 06s Master 40 Masculí BICICLETEROS
266 504 Muñoz Navarro Jesus 2h 35m 44s Master 40 Masculí los Dominguetis
267 313 Egea Fons Carlos 2h 35m 49s Master 30 Masculí
268 488 Bondia Fabregat Jordi 2h 36m 07s Master 40 Masculí
269 235 Martinez Monferrer Francisco Javi.. 2h 36m 27s Master 50 Masculí BIKE CARDE10
270 299 Asensio Plaza Manel 2h 36m 57s Master 40 Masculí Club Bikers Transpirenaica
271 343 Pedrico Farre Robert 2h 37m 12s Master 40 Masculí SES BIKERS
272 356 Tobella Esteve Isidre 2h 37m 15s Master 50 Masculí SES BIKERS
273 518 Ruiz Rubio Javier 2h 37m 23s Master 40 Masculí Belloch
274 498 Dominguea Boza Jaime 2h 37m 35s Master 40 Masculí SPRINT BIKE
275 154 Rodríguez Luque Sergio 2h 37m 39s Master 30 Masculí Sweet Ride Gava
276 458 Martin Falcón Xavier 2h 37m 44s Master 40 Masculí Club PSP
277 500 Muñoz Ramirez Miguel 2h 37m 48s Master 40 Masculí c.c.polinya
278 71 Ruiz Cabrera Bonifacio 2h 37m 50s Master 40 Masculí
279 361 Salvador Mompart Jordi 2h 37m 53s Master 40 Masculí Ses bikers
280 482 Rovira Garriga Joan 2h 37m 58s Master 50 Masculí RADIKAL LLAGOSTERA
281 181 Sánchez Delgado Antonio 2h 38m 04s Master 60 Masculí AYALA
282 422 Martínez López David 2h 38m 09s Master 40 Masculí
283 183 Arias Montero Ramon 2h 38m 13s Master 40 Masculí Opten natura
284 426 Santiago Rodriguez Javier 2h 38m 18s Master 30 Masculí
285 241 Estrada Perez Daniel 2h 38m 20s Master 40 Masculí CLUB CICLISTA ANCLAS
286 97 Castañeda García-Molina Sergio 2h 38m 25s Master 40 Masculí
287 213 Martín Ubric Salvador 2h 38m 30s Master 40 Masculí Zaska terrassa
288 233 Sánchez Farrus Gabriel 2h 38m 34s Master 40 Masculí Zasca
289 421 Diaz Prieto Juanma 2h 38m 39s Master 40 Masculí
290 391 Bueno Lopez Jose Antonio 2h 38m 44s Master 40 Masculí
291 300 Gascon Pallares Josep Maria 2h 38m 49s Master 50 Masculí C.E. MADTEAM
292 306 Vidiella Fernandez Xavier 2h 38m 56s Master 40 Masculí
293 31 Cano Sauceda Ricardo 2h 39m 01s Master 40 Masculí
294 308 Del Moral Gonzalez Sergio 2h 39m 09s Master 40 Masculí CLUB CICLISTA CASTELLDEFELS BS
295 307 Pardo Alsina Joan 2h 39m 15s Master 30 Masculí club ciclista Castelldefels BS
296 137 Pomada Callarisa Josep Ramon 2h 39m 20s Master 40 Masculí Club Ciclista Morell
297 104 Alvarez Ferrer Carlos 2h 39m 25s Master 50 Masculí CLUB CICLISTA EL MORELL
298 195 Garcia Navarro Paco 2h 39m 39s Master 40 Masculí ScottBikers
299 164 Hinojo Herencia Javier 2h 39m 45s Master 30 Masculí Morenito
300 199 Hernández Magaña Jose Miguel 2h 39m 49s Master 40 Masculí Morenito
301 122 Albert Castellví Marçal 2h 39m 58s Master 40 Masculí
302 490 Martí Sanahuja Pol 2h 40m 04s Master 30 Masculí
303 436 Gil Guijo Juan Carlos 2h 40m 14s Master 40 Masculí cota100topografs
304 317 Abruñedo Perez Javier 2h 40m 19s Master 50 Masculí UNIO CICLISTA OLESANA
305 345 Lopez Boza Abel 2h 40m 32s Master 30 Masculí A.C PRAT
306 376 Comas Vila Dani 2h 40m 37s Master 40 Masculí
307 167 Ruedas Jiménez Gabriel 2h 40m 41s Master 30 Masculí PisaPedales Mataró
308 432 Tornero Muñoz Trinidad 2h 40m 57s Master 40 Femení
309 5 Puche Sarreta Joan Marc 2h 41m 21s Elit/Senior Masculí Coixos Team
310 350 Cárcel Montés Rafael 2h 42m 03s Master 40 Masculí SESBIKERS
311 347 Peñas Cambray Roman 2h 42m 09s Master 40 Masculí Sesbikers
312 34 Riguillo Abad Ramon 2h 42m 19s Master 50 Masculí RIPOLLET RACING BIKERS
313 508 Ubeda Bernardez Enric 2h 42m 38s Master 40 Masculí
314 179 Vega Rodriguez Juan Carlos 2h 42m 43s Master 40 Masculí 1000 OPEN NATURA
315 166 Gimenez Barrios Juan A. 2h 42m 48s Master 40 Masculí OPEN NATURA
316 363 Rosua Morales Jose Manuel 2h 42m 53s Master 40 Masculí
317 228 González Barba Jordi 2h 43m 08s Master 40 Masculí Open Natura
318 531 Gasull López Juan Manuel 2h 43m 12s Master 50 Masculí Cottet
319 162 Aparicio Lopez Abraham 2h 43m 18s Master 30 Masculí vallesans
320 204 Garcia Ortiga Dani 2h 43m 22s Master 30 Masculí Terrassasports ciclos Trujillo
321 107 Garcia Cantero Jeronimo 2h 43m 26s Master 40 Masculí Jabalies Team
322 108 Rayo Carmona Alberto 2h 43m 28s Master 30 Masculí
323 217 Martin Ubric Javier 2h 43m 37s Master 40 Masculí Zass-k Terrassa
324 377 Juanola Camps Jordi 2h 43m 42s Master 30 Masculí 4KMINS
325 385 Vivero Aranega Tony 2h 43m 50s Master 50 Masculí 4 Kmins
326 325 Cortes Sanchez Jordi 2h 43m 54s Master 40 Masculí 4KMINS
327 512 Campos Gómez Carlos 2h 44m 05s Cadet Masculí Belloch
328 221 Martinez Jover Ivan 2h 44m 11s Master 40 Masculí Ontrail
329 349 Benavente Ruiz Rafael 2h 44m 15s Master 50 Masculí CCSJD-SPIDER BIKE
330 43 Jimenez Palacios Eusebio 2h 44m 19s Master 40 Masculí Ccsjd
331 251 Rodríguez Mosquera Javier 2h 44m 22s Master 30 Masculí
332 196 Doninguez Crespo Alberto 2h 44m 27s Master 30 Masculí
333 236 Hernandez Salavedra Dani 2h 44m 36s Master 30 Masculí A4ELKM
334 239 Carné Valls Joan 2h 44m 39s Master 30 Masculí
335 443 Gandia Soldevila Lluis 2h 44m 45s Master 40 Masculí CET Distance
336 260 Lombarte Gallén Sergi 2h 45m 14s Elit/Senior Masculí
337 599 Lopez Carballo Cristian 2h 45m 25s Master 30 Masculí no
338 205 Ortiz Bermudez Francisco 2h 45m 30s Master 40 Masculí Zass-k terrassa
339 145 Jimenez Lopez David 2h 45m 35s Master 40 Masculí el cau de la bici
340 352 Lopez Fernandez Ernesto 2h 45m 42s Master 40 Masculí Club bikers Transpirenaica
341 87 Mas Canet Antoni 2h 45m 47s Elit/Senior Masculí
342 99 Molina Martinez Carlos 2h 45m 50s Master 50 Masculí Bestial Wolf Team
343 467 Martinez Guardiola Jose Antonio 2h 45m 53s Master 50 Masculí Máquinas
344 139 Formento Quiroga Toni 2h 45m 58s Master 40 Masculí BICISPRINT
345 407 Bosquet Correyero Nacho 2h 46m 15s Master 30 Masculí Pinxo vallirana
346 102 Sancho Franquet Aureli 2h 46m 21s Master 30 Masculí attitudebikes
347 390 Aguilera Garcia Francisco Jose 2h 46m 58s Master 30 Masculí molinillo express
348 158 Sanchez Mateo Antonio 2h 47m 25s Master 40 Masculí
349 117 Pascual Herrera Manuel 2h 47m 30s Master 40 Masculí Ac montjuic
350 259 Ferré Muñoz Albert 2h 48m 04s Elit/Senior Masculí Club Ciclista Begues
351 410 Martorell Pena Marc 2h 48m 05s Master 50 Masculí
352 192 Navarro Reyes Jose 2h 48m 19s Master 40 Masculí CATEDRA BIKES CLUB ESPORTIU
353 309 Quiros Alvarez David 2h 48m 22s Master 30 Masculí
354 75 Capel Rubio Franc 2h 48m 29s Master 40 Masculí
355 510 Quintana Flores Jorge 2h 48m 33s Master 30 Masculí Belloch
356 14 Martin Canovas Juan José 2h 49m 12s Master 30 Masculí BICIVOLADORES EXTREM
357 417 Arcos Alacio Jordi 2h 49m 15s Master 30 Masculí los bicivoladores extrem
358 379 Segovia Segovia Juan Carlos 2h 49m 21s Master 40 Masculí
359 433 Garcia Montemayor David 2h 49m 23s Master 30 Masculí Bicivoladores Extrem
360 182 Romeo Risco Antonio 2h 49m 29s Master 30 Masculí BICIVOLADORES EXTREM
361 301 Castells Barrachina Jordi 2h 49m 35s Master 40 Masculí
362 463 Montero Navarro Tomas 2h 49m 43s Master 50 Masculí Tabarrones
363 318 Escudero Fernández José 2h 49m 50s Master 50 Masculí Tabarrones
364 544 Ruiz Moreno José 2h 50m 55s Master 30 Masculí Cottet
365 3 Dominguez Crespo Carlos 2h 50m 59s Master 30 Masculí Molinillo expréss
366 190 Criado Cañadas Oscar 2h 51m 28s Master 40 Masculí Bicia2
367 152 Mora Cocinero Daniel 2h 51m 30s Master 30 Masculí bicia2
368 267 Muñoz Peñalba Roberto 2h 51m 34s Master 40 Masculí
369 294 Perfecto Garcia David 2h 51m 39s Master 30 Masculí
370 118 Carrillo Pajares Jose 2h 51m 44s Master 50 Masculí
371 439 Maldonado Sánchez Josep 2h 51m 48s Master 40 Masculí PSP
372 263 Grau Lavela Ivan 2h 52m 25s Master 30 Masculí
373 36 Coso Garcia Angel 2h 53m 01s Infantil Masculí CELLECS
374 573 Garcia Otin Carles 2h 53m 13s Master 40 Masculí
375 556 Escalante Hernandez Oscar 2h 53m 52s Master 40 Masculí
376 554 De Santos Villagrasa Josep 2h 53m 56s Master 40 Masculí
377 555 Conesa Tomas Pere 2h 54m 00s Master 50 Masculí
378 435 Gonzalez Maneja Josep 2h 54m 14s Master 30 Masculí
379 276 Piñol Gros Marcel 2h 55m 39s Master 40 Masculí LES TORTUGUES LA GARRIGA
380 367 Redondo Moreno Miquel 2h 55m 44s Master 40 Masculí
381 121 Lopez Martin Josep 2h 55m 50s Master 30 Masculí
382 24 Poza Lazaro Juan Ramon 2h 56m 22s Master 40 Masculí C.C. EL CAU DE LA BICI
383 184 Juarez Garcia Jorge 2h 56m 29s Master 40 Masculí Los Flojeras BTT
384 246 Martín Orozco Manuel 2h 56m 41s Master 40 Masculí
385 466 Cadena Simbaña José 2h 56m 47s Master 30 Masculí
386 506 Extremera Martinez Miguel Angel 2h 56m 57s Master 30 Masculí
387 109 Rico Negre Ruben 2h 57m 04s Elit/Senior Masculí ATTITUDE BIKE
388 411 Alonso Antunez Jose Gines 2h 57m 14s Master 40 Masculí
389 197 Gruas Ruiz Sergio 2h 57m 50s Master 40 Masculí BTT star perpetua
390 473 Perez Sierra Jose M. 2h 57m 57s Master 50 Masculí Máquinas
391 52 Delgado Arjona Rafael 2h 58m 03s Master 50 Masculí
392 49 Girbau Terricabras Josep 2h 58m 13s Master 60 Masculí UNIO CICLISTA LES FRANQUESES
393 312 Fernandez Rincon Jose Luis 2h 58m 32s Master 40 Masculí Jabalies Team
394 176 Campillo Casas David 2h 58m 37s Master 40 Masculí BTTeros Cervelló
395 178 Carralero Morales Sergio 2h 58m 39s Master 40 Masculí LOS FLOJERAS
396 314 Hortal Tutusaus Marc 2h 58m 54s Master 30 Masculí CLUB CICLISTA BEGUES
397 223 Albors Tuya Josep 2h 59m 03s Master 40 Masculí CLUB CICLISTA BEGUES
398 210 Ventura Montes Arnau 2h 59m 06s Elit/Senior Masculí CLUB CICLISTA BEGUES
399 266 Surribas Claver Joan 2h 59m 16s Elit/Senior Masculí CLUB CICLISTA BEGUES
400 310 Romero Ros Andres 2h 59m 19s Master 30 Masculí CLUB CICLISTA BEGUES
401 216 López Montes Gerard 2h 59m 23s Master 30 Masculí
402 338 Milà Abascal Adrià 2h 59m 32s Elit/Senior Masculí CLUB CICLISTA BEGUES
403 126 Moro Huertas Luis 2h 59m 36s Master 30 Masculí
404 507 Ubeda Vazquez Enrique 2h 59m 40s Master 40 Masculí
405 333 Sena Torrelles Josep 2h 59m 46s Master 40 Masculí
406 331 Sust De Rosselló Albert 2h 59m 50s Master 50 Masculí Mas St. Josep Power Bike Team
407 28 Puerto Chillida Rafael 2h 59m 58s Master 50 Masculí
408 27 Puerto Chillida Carlos 3h 00m 03s Master 40 Masculí Talleres chp
409 437 Galvez Uris Marc 3h 00m 09s Elit/Senior Masculí
410 442 Rey Pereira Francisco 3h 00m 34s Master 50 Masculí
411 123 Fernandez Casas Sergi 3h 00m 39s Master 40 Masculí Culets Blaus
412 227 Mir Flaque David 3h 00m 44s Master 30 Masculí
413 237 Moya Lopez Antonio 3h 00m 48s Master 40 Masculí
414 365 Ibañez Galera Jose 3h 00m 51s Master 40 Masculí Club Bikers Transpirenaica
415 305 Domene Rodríguez Antonio 3h 00m 55s Master 40 Masculí
416 252 Monje Lopez Jose Ramon 3h 01m 02s Master 40 Masculí
417 514 González Ruiz Gabriel 3h 01m 09s Master 40 Masculí
418 431 Reseco Acedo Daniel 3h 01m 15s Master 40 Masculí ABRERA CLUB CILCISTA
419 120 Catalán Vázquez Miguel 3h 01m 17s Master 40 Masculí Independiente
420 50 Granados Jimenez Jordi 3h 01m 24s Master 30 Masculí UCF Les Franqueses
421 163 Salvador Bober Santi 3h 01m 33s Master 40 Masculí CAN CALVET
422 222 Serra Vega Ramon 3h 01m 38s Master 30 Masculí CLUB CICLISTA TORPONES
423 148 Ruiz Torres Cristobal 3h 02m 49s Master 40 Masculí
424 255 Castells Barrera Damian 3h 02m 58s Master 30 Masculí BTT-APOCALÍPTICA
425 171 Galve Marques Kike 3h 03m 03s Master 30 Masculí Apokalipticos
426 243 Argemí Alàs Albert 3h 03m 35s Master 40 Masculí COTY BIKERS
427 612 Angulo Puerta Jaume 3h 03m 41s Master 40 Masculí
428 577 Lancho Navarro Daniel 3h 03m 54s Master 50 Masculí
429 406 Ripoll Daza Matias 3h 04m 02s Master 50 Masculí
430 340 Fernandez Fernandez Garzón Ferran Fernand.. 3h 04m 09s Master 40 Masculí
431 479 Comas Evangelista David 3h 04m 22s Master 30 Masculí
432 136 Santander Molina Joaquín 3h 04m 37s Master 40 Masculí
433 341 Muñoz Marin Javier 3h 04m 44s Master 30 Masculí
434 130 Martos Torres Juan 3h 04m 45s Master 40 Masculí Domingueros Prosandreu
435 105 Victoria Galdeano Jose 3h 04m 52s Master 40 Masculí DEPORTISTAS EII
436 522 Ruiz Esterri Ramón 3h 04m 59s Master 30 Masculí Cottet
437 530 Echevarría Martín Jorge 3h 05m 04s Master 50 Masculí Cottet
438 371 Torres Perez Miguel 3h 05m 19s Master 30 Masculí
439 400 Moya Manzanares Ignacio 3h 05m 25s Master 40 Masculí
440 32 Logroño Diéguez Javier 3h 05m 39s Master 30 Masculí
441 478 Andres Lorenzo Fabian 3h 05m 42s Master 40 Masculí
442 234 Garcia Narvaez P.javier 3h 06m 52s Master 40 Masculí
443 360 Aranzueque Cañavate Salva 3h 07m 04s Master 40 Masculí
444 346 Urios Lopez Juan Carlos 3h 07m 46s Master 40 Masculí
445 384 Saez Suarez Chema 3h 07m 56s Master 50 Masculí PENYA CICLISTA POBLE NOU
446 370 Laborda Rodriguez Javier 3h 08m 53s Master 30 Masculí DOMINGUEROS ALFA
447 606 Marquez Balta David 3h 08m 56s Master 30 Masculí La torreta bike
448 348 Nieto Rodriguez Lucas 3h 09m 17s Master 30 Masculí no
449 35 Coso Cabanes Jordi 3h 09m 38s Master 40 Masculí CELLECS
450 351 Pamos Romero Raúl 3h 09m 46s Master 30 Masculí
451 339 Soberbio Castelar Francesc 3h 11m 08s Master 40 Masculí
452 452 Rebollo Rodríguez Isaias 3h 12m 55s Master 30 Masculí Calientabielas
453 372 Sanchez Diaz Juan Antonio 3h 13m 58s Master 30 Masculí DOMINGUEROS ALFA
454 494 Moreno Fernandez Israel 3h 14m 00s Master 40 Masculí DOMINGUEROS ALFA
455 38 Nicolas Coso Pau 3h 14m 19s Infantil Masculí
456 37 Nicolas Sancho Alex 3h 14m 24s Master 40 Masculí Badakilers
457 450 Martínez Calderon Jose 3h 14m 35s Master 40 Masculí Calientabielas
458 461 Montero Vila Juan 3h 15m 36s Master 50 Masculí
459 323 Pérez Marín Fco. Javier 3h 15m 48s Master 30 Masculí
460 393 Martin Aguilar Dario 3h 16m 29s Master 30 Masculí DOMINGUEROS ALFA
461 114 López Galocha Toni 3h 17m 08s Master 40 Masculí
462 88 Sánchez Sánchez Juan Manuel 3h 17m 31s Master 50 Masculí No
463 242 Bartres Llovet Andreu 3h 18m 28s Master 30 Masculí
464 271 Moix Vallribera Albert 3h 18m 30s Elit/Senior Masculí
465 98 Yebenes Ordoñez Jose 3h 18m 53s Master 50 Masculí The Chain bikes
466 9 Quiñones Hidalgo Antonio 3h 19m 43s Master 40 Masculí Los bicivoladores extrem
467 401 Ruiz Palacios Ivan 3h 20m 06s Master 30 Masculí Ravet bike
468 538 Blanco Navarrete Carles 3h 20m 13s Master 40 Masculí Cottet
469 524 Merino Arranz Miguel 3h 20m 15s Master 40 Masculí Cottet
470 545 Presas Tellez Ignasi 3h 20m 20s Master 50 Masculí Cottet
471 135 Torrado Galocha Carlos Javier 3h 20m 24s Master 40 Masculí
472 224 Cobos Vergara Oscar 3h 21m 57s Master 40 Masculí
473 423 Camacho Redondo David 3h 22m 42s Elit/Senior Masculí
474 428 Jimenez Pascual Carlos 3h 22m 47s Master 30 Masculí
475 380 Jular Martinez Alberto 3h 22m 52s Master 30 Masculí BIKE BCN
476 278 Castillo Ruiz Saul 3h 23m 33s Master 40 Masculí BPM.BIKERS
477 521 Cottet Torres Javier 3h 24m 41s Master 40 Masculí Cottet
478 517 Reixach Casellas Esteve 3h 26m 33s Master 30 Masculí Belloch
479 536 Mercadé Vila Nacho 3h 27m 42s Master 40 Masculí Cottet
480 533 Puig Alsina Jordi 3h 28m 41s Master 40 Masculí Cottet
481 293 Mondejar Gomez Meli 3h 28m 48s Master 40 Masculí Zass-k Bike Terrassa
482 366 Rivas Rivas Rodriguez Jose 3h 29m 03s Master 50 Masculí
483 149 Barragan Grancha Sergi 3h 29m 08s Master 40 Masculí
484 138 Puerto Alvarez Lluis 3h 29m 11s Master 50 Masculí
485 219 Lobato Márquez Javier 3h 29m 15s Master 30 Masculí
486 486 Garcia Ferreiro Ignacio 3h 32m 37s Master 40 Masculí
487 328 Pons Rosell Raimon 3h 33m 46s Master 40 Masculí
488 416 Remaut - Fabien 3h 33m 58s Master 40 Masculí Calientabielas 2.0
489 465 Rosell López Jaime 3h 34m 00s Master 40 Masculí
490 41 Climent Motes Vicenç 3h 34m 18s Master 50 Masculí
491 481 Alba Ibar Angel 3h 35m 02s Master 40 Masculí
492 408 Lopez Cazorla Juan 3h 35m 17s Master 40 Masculí Calientabielas 2.0.
493 415 Carretero Jimenez Carlos 3h 35m 20s Master 40 Masculí CALIENTABIELAS
494 499 Carrasco Francisco Jonatan 3h 35m 32s Master 30 Masculí
495 455 Gil Rodríguez Carlos 3h 36m 33s Master 40 Masculí CALIENTABIELAS
496 274 Porras Zambrano Oscar 3h 37m 49s Master 40 Masculí
497 272 Andrés Montero Jordi 3h 38m 11s Master 40 Masculí Escapa
498 373 Nagel Martinez Raul 3h 38m 21s Master 40 Masculí
499 368 Molina Font Albert 3h 38m 25s Master 40 Masculí Agrupacio ciclista el prat
500 16 Díaz Tinoco Iván 3h 38m 29s Master 30 Masculí
501 468 Vilamajó Ferrer Ursula 3h 38m 41s Master 30 Femení
502 502 Bagaria Carrera Marc 3h 38m 43s Master 30 Masculí
503 17 Castarnado Hebilla Francisco 3h 38m 52s Master 40 Masculí
504 61 Serra Mingorance Albert 3h 39m 03s Master 40 Masculí
505 54 Sanchez Quiñones David 3h 39m 06s Master 40 Masculí
506 63 Batlles Bellavista Joaquim 3h 39m 10s Master 40 Masculí
507 493 Estevez Ruiz German 3h 39m 29s Master 40 Masculí
508 60 Rodríguez Sánchez Raúl 3h 40m 25s Master 30 Masculí
509 615 Agudo Torres Daniel 3h 43m 22s Master 30 Masculí
510 525 Monrós Del Río Pere 3h 43m 44s Master 30 Masculí Cottet
511 526 Monrós Del Río Ricard 3h 43m 49s Master 30 Masculí Cottet
512 414 Garcia Arenas Raul 3h 45m 08s Master 40 Masculí ABRERA CLUB CICLISTA
513 543 Gonzalez Ginovart Victor 3h 50m 53s Master 30 Masculí Cottet
514 254 Nogales Orellana Oscar 3h 51m 31s Master 40 Masculí
515 94 Salgado Gutierrez Jordi 3h 53m 18s Master 40 Masculí
516 419 Miranda Lopez Marcos 3h 53m 35s Master 40 Masculí
517 441 Cortes Torres Oscar 3h 53m 43s Master 40 Masculí
518 476 Mota Robles Francisco Javier 3h 53m 45s Master 30 Masculí Barcelona
519 270 Colorado Murillo Óscar Colorad.. 3h 56m 40s Master 40 Masculí
520 327 Llanes Ortiz Alberto 3h 57m 56s Master 30 Masculí
521 177 Auñon Gomez Israel 3h 59m 27s Master 30 Masculí Attitude-bike
522 78 Martinez Fernandez Roberto 4h 00m 18s Master 30 Masculí Btt Masquefa-Piera
523 47 Pares Comajuan Amadeu 4h 06m 07s Master 60 Masculí UCF LES FRANQUESES BICICLETES S..
524 357 Romero Gutierrez Maria Jose 4h 12m 57s Master 40 Femení CLUB CICLISTA BEGUES
525 355 Lopez Sanchez Enrique 4h 12m 59s Master 40 Masculí CLUB CICLISTA BEGUES
526 483 Acedo Mimoso Demetrio 4h 27m 03s Master 40 Masculí CALIENTABIELAS
527 457 Miranda Garcia Victor 4h 35m 31s Master 40 Masculí Calientabielas

©2013 Club Ciclista La Roca en Bike - Carrer Esglèsia s/n - 08430 - La Roca del Valles